Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Lazović i Bjelica w szerokiej kadrze Serbii na VNL

Lazović i Bjelica w szerokiej kadrze Serbii na VNL

fot. fivb-org

Zoran Terzić, trener kobiecej reprezentacji Serbii, aktualnych mistrzyń Europy, ogłosił listę 29 zawodniczek, które będą przygotowywać się do tegorocznej Siatkarskiej  Ligi Narodów. Przypomnijmy, że VNL zostanie rozegrana w „bańce” w Rimini we Włoszech od 25 maja do 25 czerwca.

Wśród powołanych siatkarek nie zabrakło zawodniczek, które w sezonie 2020/2021 występowały w TAURON Lidze. Reprezentacyjną koszulkę w obecnym sezonie kadrowym założą: Katarina Lazović, która zdobyła brązowy medal MP z ŁKS-em Commercecon Łódź, a także jej bezpośrednia przeciwniczka w walce o brąz – Ana Bjelica, która w trakcie sezonu zasiliła E.Leclerc Moya Radomkę Radom.Serbki rozpoczną przygotowania 4 maja, a na zgrupowaniu ma pojawić się 21 zawodniczek. W zależności od decyzji Zorana Terzicia nieco później mają dołączyć Bojana Drca, Sladjana Mirković, Ana Bjelica, Milena Rasić, Mina Popović, Maja Aleksić i Teodora Pusić.

Reprezentacja Serbii kobiet na Siatkarską Ligę Narodów:

Rozgrywające: Bojana Drca, Sladjana Mirković, Mila Đordević, Ana Jaksić i Rada Perović

Atakujące: Ana Bjelica, Vanja Savić, Vanja Bukilić i Sara Carić

Środkowe: Milena Rasić, Mina Popović, Maja Aleksić, Bozica Marković, Jovana Kocić, Hena Kurtagić, Jelena Delić, Sofija Medić i Minja Osmajić

Przyjmujące: Bianka Busa, Bojana Milenković, Katarina Lazović, Sara Lozo, Jovana Cvetković, Aleksandra Uzelac, Jovana Mirosavljević i Mina Mijatović

Libero: Teodora Pusić, Bojana Gocanin i Sanja Đurdević

źródło: inf. własna, ossrb.org

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę