Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Krótka przygoda Wojciecha Serafina z tarnowskim klubem

Krótka przygoda Wojciecha Serafina z tarnowskim klubem

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jak informuje radio RDN Małopolska, z funkcji pierwszego trenera I-ligowych siatkarek z Tarnowa został zwolniony Wojciech Serafin. Pomimo tego, że Grupa Azoty Roleski Tarnów ma za sobą serię zwycięstw, władze klubu postanowiły poszukać nowego szkoleniowca. Serafina ma zastąpić trener z zagranicy.W poprzedniej kolejce Grupa Azoty Roleski Tarnów 3:2 pokonała Częstochowiankę Częstochowa. To właśnie po tym spotkaniu Wojciech Serafin miał zostać poinformowany o tym, że musi pożegnać się ze stanowiskiem pierwszego trenera. Radio RDN Małopolska podaje, że zmiana ta ma na celu poprawę jakości gry drużyny z Tarnowa. Taką informację przekazał portalowi prezes klubu – Jarosław Wołowiec.

Wojciech Serafin prowadził zespół z Radomia od połowy października 2020 roku, wcześniej współpracował między innymi z Asseco Resovią Rzeszów czy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Tarnowianki plasują się aktualnie na 7. pozycji w tabeli I ligi kobiet, mają na swoim koncie 23 punkty, a z 15 rozegranych spotkań wygrały 8. Nazwisko nowego trenera ma zostać ujawnione do wtorku, a jak informuje radio RDN Małopolska, zespół z Małopolski ma poprowadzić zagraniczny szkoleniowiec.

źródło: www.rdn.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved