Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Koronawirus w Lube – liga przesunęła ćwierćfinał z Modeną

Koronawirus w Lube – liga przesunęła ćwierćfinał z Modeną

fot. cev.eu

Klub AS Volley Lube poinformował, że podczas testów na obecność koronawirusa przewidzianych w obowiązującym protokole, jeden z badanych członków zespołu otrzymał wynik pozytywny. Spółka pozostaje w kontakcie z ligą i władzami w zakresie wdrażania protokołów przewidzianych w celu umożliwienia regularnego przeprowadzania treningów i oficjalnych zawodów.

Biorąc pod uwagę duże prawdopodobieństwo rozprzestrzenienia się wirusa w zespole po tym, jak AS Volley Lube zgłosiło przypadek pozytywnego wyniku, po uzgodnieniu z klubami Lube i Moden, Lega Volley Serie A postanowiła zmienić  kalendarz ćwierćfinałowy pomiędzy Cucine Lube i Leo Shoes.Rywalizacja ćwierćfinałowa powinna rozpocząć się 10 marca, ale została przesunięta o jeden termin, czyli pierwszy mecz między tymi zespołami odbędzie się 14 marca, drugi 17 marca, a ewentualne trzecie spotkanie zaplanowano na 21 marca.

źródło: inf. własna, lubevolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę