Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Koronawirus w Grupie Azoty Roleski Tarnów

Koronawirus w Grupie Azoty Roleski Tarnów

W I lidze kobiet dotychczas tylko w dwóch zespołach doszło o zakażenia koronawirusem. Problem ten dotknął Uni Opole oraz NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Kolejną drużyną, która została zakażona jest ekipa z Małopolski Grupa Azoty Roleski Tarnów. Tarnowianki miały rozegrać 7 listopada spotkanie z Płomieniem w Sosnowcu spotkanie to nie odbędzie się i zostało przełożone  na inne termin. Pod znakiem zapytania stoi zaległy mecz z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki, który ma zostać rozegrany 11 listopada. 

Ekipa z Małopolski ma na swoim koncie cztery punkty, wygrała jeden mecz i przegrała dwa, zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli. 5 zawodniczek pierwszoligowej Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów, a także jeden członek sztabu szkoleniowego otrzymali w czwartek pozytywny wynik na obecność koronawirusa. – Zawodniczki czują się dobrze, nie mają poważnych objawów choroby – mówi rzecznik prasowy tarnowskiego klubu Przemysław Wołowiec. – Jeśli chodzi o stan zdrowia, to zawodniczki czują się odpukać dobrze, niestety przed dwoma dniami pojawiły się pierwsze objawy u jednej z zawodniczek. Podjęliśmy szybką reakcję, żeby tej sytuacji zapobiec, postępujemy zgodnie z wytycznymi Inspektoratu Sanitarnego, a także Polskiego Związku Piłki Siatkowej, natomiast na ten moment nie jest źle.Poniżej przedstawiamy pełną treść komunikatu tarnowskiego klubu:

Szanowni Państwo !
Drodzy Kibice !
Niestety u kilku naszych zawodniczek wykryto zakażenie wirusem Covid 19 ! Sytuacja jest dynamiczna i czekamy na kolejne wyniki badań, niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie.
Trzymajcie kciuki za nasze zawodniczki i sztab szkoleniowy.
Obecnie zawieszamy wszelkiego typu aktywność sportową, kolejne
działania podejmowane będą na bieżąco.
Bądźcie ZDROWI !

źródło: Jedynka Tarnów - Facebook, www.rdn.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę