Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kontuzja Dobriany Rabadżiewej

Kontuzja Dobriany Rabadżiewej

fot. Klaudia Piwowarczyk

W grudniu 2020 roku, po zakończeniu sezonu w lidze chińskiej, Dobriana Rabadżiewa zdecydowała się spędzić kolejne miesiące w Brazylii. Reprezentantka Bułgarii dołączyła do Sesi Vôlei Bauru. Jej zespół szykuje się właśnie do półfinałowych starć z Itambé / Minas (pierwsze spotkanie zaplanowano na piątek, 26 marca). Występ Rabadżiewej stoi jednak pod dużym znakiem zapytania.

Bułgarka zeszła z boisku w trzecim secie ostatniego spotkania ćwierćfinałowego z powodu silnego bólu w prawym kolanie. Zawodniczka przeszła badanie rezonansem magnetycznym. Wykazało ono uraz łąkotki.



Stwierdzono kontuzję łąkotki przyśrodkowej prawego kolana i określamy najlepszy czas na wykonanie zabiegu – powiedział dr Carlos Eduardo Moraes Matos. – Na razie wątpimy w udział Dobriany w meczu z Minasem. W tym tygodniu będziemy ją intensywnie leczyć, aby przekonać się, czy będzie w stanie zagrać i przełożyć ten zabieg chirurgiczny do końca sezonu, ponieważ nie jest to nagły przypadek, ale patologia, która będzie wymagała zabiegu chirurgicznego – wyjaśnił lekarz.

Sesi Vôlei Bauru tymczasem przygotowuje się do meczów półfinałowych przeciwko ekipie Itambé / Minas. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 26 marca, zaś w dwa dni później odbędzie się rewanż. Jeśli będzie potrzebny trzeci, rozstrzygający pojedynek, to odbędzie się on 30 marca.

źródło: melhordovolei.com.br, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę