Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Konrad Mucha: Jeśli ktoś chce i może, to wszystko jest możliwe

Konrad Mucha: Jeśli ktoś chce i może, to wszystko jest możliwe

fot. Klaudia Piwowarczyk

W niedzielę Mickiewicz Kluczbork podejmie LUK Politechnikę Lublin w drugim ćwierćfinałowym meczu TAURON 1. Ligi mężczyzn. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną lublinian 3:1. – Jeśli każdy z naszych zawodników zagra na sto dziesięć procent, jesteśmy w stanie wrócić na trzeci pojedynek do Lublina – powiedział Konrad Mucha, środkowy kluczborczan.

W pierwszym ćwierćfinałowym starciu Mickiewicz Kluczbork pomimo dość wyrównanej walki musiał uznać wyższość siatkarzy z Lublina. Podopieczni Mariusza Łysiaka urwali rywalom tylko jedną partię.Przede wszystkim był to mecz walki, bez kalkulacji, bez wyrachowanej taktycznej siatkówki, ale z ogromną wolą walki i wymianą ciosów. Nie ma się co oszukiwać, to LUK Politechnika musi, a my możemy. Kiedyś usłyszałem, że jeśli ktoś chce i może, to wszystko jest możliwe – powiedział Konrad Mucha, środkowy Mickiewicza.

Twierdza Lublin nie została w tym sezonie jeszcze zdobyta. Wiedzieliśmy, że jedziemy do jaskini lwa, który świetnie czuje się na zagrywce we własnej hali. Wiemy również, że nikt z czołówki nie wygrał w Kluczborku i to jest nasz bastion, którego będziemy bronić ze wszystkich sił – dodał.

W niedzielę zespoły spotkają się właśnie w Kluczborku i rozegrają drugi ćwierćfinałowy mecz. Przypomnijmy, że na tym etapie rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. – Jeśli każdy z naszych graczy zagra na sto dziesięć procent, jesteśmy w stanie wrócić na trzeci mecz do Lublina. Mam nadzieję, że tak się stanie, choć zdajemy sobie sprawę z klasy przeciwnika, to Kluczbork lubi zaskakiwać. Wiemy jaka ogromna ilość naszych kibiców śledzi każde spotkanie i mocno wierzy w końcowy sukces. Niedzielny mecz jest przede wszystkim dla nich i choć wynik jest sprawą otwartą, to zasłużyli na to byśmy dali z siebie sto procent – zakończył Mucha.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę