Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejny zawodnik pożegnał się ze Stalą

Kolejny zawodnik pożegnał się ze Stalą

fot. Stal Nysa

Łukasz Łapszyński w nadchodzącym sezonie nie będzie bronił barw Stali Nysa. Doświadczony przyjmujący w ekipie z Opolszczyzny spędził dwa ostatnie sezony, ale w kolejnym będzie szukał innych wyzwań.

Kolejne wieści nadchodzą z obozu Stali Nysa. W poniedziałek klub poinformował, że jego barw w nadchodzącym sezonie nie będzie już reprezentował Łukasz Łapszyński. Popularny „Łapa” w Nysie spędził dwa ostatnie sezony. Najpierw ze Stalą wywalczył awans do PlusLigi, a w rozgrywkach 2020/2021 był często jednym z podstawowych zawodników beniaminka. Wystąpił w 21 spotkaniach, w których zgromadził na swoim koncie 217 punktów, w tym 20 w bloku, 28 w polu serwisowym, a pozostałe w ataku, w którym jego skuteczność wyniosła niespełna 45%.Przypomnijmy, że Łukasz Łapszyński to niespełna 28-letni przyjmujący, który wcześniej występował w takich klubach jak: Czarni Radom, Cuprum Lubin, Dafi Społem Kielce i Exact Systems Norwid Częstochowa. Po dwóch latach spędzonych w Nysie będzie szukał nowych wyzwań.

Zanosi się na to, że w przerwie między sezonami w Stali najbardziej przebudowana będzie formacja przyjmujących. Wszystko dlatego, że Łukasz Łapszyński nie jest pierwszym zawodnikiem grającym na tej pozycji, który opuścił klub z Opolszczyzny. Wcześniej poinformowano, że nie zagrają w nim już także Kamil Długosz oraz Maciej Naliwajko.    

– Dziękuję bardzo za te dwa lata spędzone w Nysie. Jest mi przykro, że w tym sezonie nie mogliśmy zobaczyć się w Hala Nysa. Życzę powodzenia w nadchodzących sezonach – stwierdził Łukasz Łapszyński.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 

źródło: inf. własna, Stal Nysa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę