Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna zawodniczka zostaje w Legionowie

Kolejna zawodniczka zostaje w Legionowie

fot. Michał Szymański

Kolejna siatkarka zdecydowała się na przedłużenie swojej współpracy z klubem z Legionowa. Absolwentka akademii LTS Legionovia Diana Dąbrowska przedłużyła kontrakt i będzie reprezentować barwy DPD IŁCapital Legionovia w sezonie 2021/2022. Tym samym znamy już komplet rozgrywających Legionovii na kolejne rozgrywki TAURON Ligi. 

Pochodząca z Malborka zawodniczka trafiła do Legionowa jako juniorka. Jej umiejętności i potencjał zostały dostrzeżone przez szkoleniowców i już po roku dołączyła do składu pierwszego zespołu. W sezonie 2020/21 zagrała w 25 meczach i 67 setach. – Ten rok w naszej drużynie nauczył mnie wiele i czułam się tu bardzo dobrze. Pozostanie w Legionowie to dla mnie kolejny rok wyzwań i pracy. Podejmuję rękawicę! – powiedziała Diana Dąbrowska. Będzie ona razem z Alicją Grabką tworzyć duet rozgrywających w Legionowie.– Diana to zawodniczka, której talent rozwija się na oczach nas wszystkich. Pamiętacie debiutantkę, która weszła na boisko przy piłce meczowej z mistrzem Polski i udźwignęła ciężar tego momentu? A najlepsze jeszcze przed nami! – skomentował prezes klubu z Legionowa Konrad Ciejka.

DPD IŁCapital Legionovia Legionowo już od kilku dni stopniowo informuje o kolejnych przedłużeniach kontraktów. Oprócz Diany Dąbrowskiej wcześniej na taki ruch zdecydowały się libero – Izabela Lemańczyk i Klaudia Kulig, środkowa Maja Tokarska, przyjmująca Olivia Różański i Daria Szczyrba oraz rozgrywająca Alicja Grabka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę