Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Klub Ze Roberto znalazł się nad przepaścią

Klub Ze Roberto znalazł się nad przepaścią

fot. fivb-org

Od momentu wybuchu pandemii koronawirusa na świecie, coraz bardziej pogłębia się kryzys brazylijskiej siatkówki ligowej. W lidze żeńskiej zagrożone jest istnienie szóstego obecnie klubu ekstraklasy São Paulo FC/Barueri.

Legendarny José Roberto Guimarães „Zé Roberto”, który zajmuje stanowisko głównego trenera i… głównego sponsora klubu startującego w brazylijskiej Superlidze, São Paulo FC/Barueri, wyraził ostatnio swoje wątpliwości, czy zespół będzie istniał w kolejnym sezonie rozgrywkowym. Wydaje się, że jeżeli klub nie znajdzie zewnętrznego sponsora strategicznego, to jego byt będzie poważnie zagrożony.Obecnie głównym sponsorem drużyny jest właśnie Zé Roberto, z którego inicjatywy Barueri w 2016 roku pozyskało klub siatkarski. Zé Roberto pokrył wszystkie koszty funkcjonowania klubu w tym sezonie, biorąc pod uwagę fakt, że pieniądze sponsora w ogóle nie trafiły do ​​kasy klubu.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę