Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Katarina Lazović: Pokazałyśmy naszą prawdziwą twarz

Katarina Lazović: Pokazałyśmy naszą prawdziwą twarz

fot. Łukasz Krzywański

– Jestem bardzo szczęśliwa po tym meczu. Przede wszystkim cieszę się, że pokazałyśmy naszą prawdziwą twarz jako zespół. Przed meczem dużo rozmawialiśmy o naszej zagrywce, bo wiedzieliśmy, jak ważny to będzie element. Serwowałyśmy naprawdę bardzo dobrze i to według mnie główny czynnik, który decydował o wygranej. Grałyśmy też dobrze w obronie i bloku. Wszystko dziś zagrało tak, jak powinno i to mnie naprawdę cieszy – powiedziała po wygranym przez ŁKS Commercecon Łódź meczu z ASPTT Mulhouse najlepsza zawodniczka tego spotkania – Katarina Lazović.

 Mecz skomentował również szkoleniowiec ŁKS-u Giuseppe Cuccarini, który na zakończenie turnieju nie szczędził miłych słów organizatorom. – Przede wszystkim chciałbym podziękować Maritzie Płowdiw, ponieważ organizacja była naprawdę niesamowita. Mieliśmy najlepsze warunki pod względem hotelowym, pod względem hali zawodów, pod względem wszystkiego. Przestrzegano również wszystkich zasad bezpieczeństwa. Spotkaliśmy tutaj bardzo miłych ludzi.

Po wczorajszym rozpoczęciu meczu trochę ciężko było psychicznie, ale pracowaliśmy z dziewczynami i wszystkie miały chęć przełamania trudnych momentów i pokazania prawdziwej siatkówki, na jaką je stać. Myślę, że graliśmy bardzo dobrze, pomimo starań rywalek. Udało nam się je powstrzymać przez cały czas i efekt okazał się bardzo dobry dla moich zawodniczek – zakończył trener.

źródło: CEV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved