Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kamil Semeniuk: To będzie ciekawe spotkanie

Kamil Semeniuk: To będzie ciekawe spotkanie

fot. FIVB

Już tylko kilka godzin czeka nas do pierwszego gwizdka meczu Polska – Portugalia na mistrzostwach Europy. Z pewnością jesteśmy faworytem tego spotkania, czego nie kryją zawodnicy i sztab, choć do przeciwnika pochodzą poważnie. – Odprawę wideo już jedną mieliśmy. Wiemy jacy zawodnicy tam grają, kilku znamy – chociażby Alexa Ferreirę, czy Tavaresa. Niektórych znamy z boisk plusligowych. Mają też kilku doświadczonych zawodników. Będzie to ciekawe spotkanie, aczkolwiek myślę, że wyjdziemy z niego zwycięskopowiedział Kamil Semeniuk.

Według statystyka naszej kadry Roberta Kaźmierczaka najważniejsze będzie, że zespół będzie miał znów okazję zmierzyć się z przeciwnikiem w warunkach meczowych. – Nasz zespół jest po długiej przerwie od spotkań oficjalnych, więc wypadliśmy z rytmu. Ważna będzie strona mentalna, którą będziemy musieli uruchomić od początku i zagrać z koncentracją. Miejmy nadzieję, że to spotkanie od pierwszego punktu ułoży się na naszą korzyść i będziemy wykorzystywali wszystkie nasze atuty. Mamy też nadzieję, że będziemy grać wraz z kibicami, którzy będą nas nieśli w tych meczach. Na pewno w tym spotkaniu potrzebny będzie nam cały zespół. Być może będziemy używali wszystkich zawodników. Ważne jest to, żebyśmy złapali rytm meczowy i wygrali to spotkanie. źródło: opr. własne, Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę