Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kamil Droszyński wraca do Belgii

Kamil Droszyński wraca do Belgii

fot. skra.pl

Kamil Droszyński zawodową karierę zaczynał w Lindemans Aalst. Teraz po czterech sezonach znów założy koszulkę tego belgijskiego klubu. W 2017 roku zdobył z tym zespołem brązowy medal mistrzostw Belgii, po czym zdecydował się wrócić do Polski.

Rozgrywający reprezentował kolejno barwy Czarnych Radom, Skry Bełchatów i AZS-u Olsztyn. W styczniu tego roku wyjechał do Niemiec, by wspomóc drużynę Netzhoppers KW. Do Olsztyna jednak już nie powróci na przyszły sezon, bowiem zdecydował się właśnie na grę w Belgii.W Lindemans Aalst będzie odpowiadał za rozegranie z młodym reprezentantem Belgii Seppe Van Hoyweghenem.

 

źródło: inf. własna, lindemansaalst.be

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę