Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kaja Grobelna zostaje w Chieri

Kaja Grobelna zostaje w Chieri

fot. Michał Szymański

Kaja Grobelna będzie w przyszłym sezonie pozostanie atakującą Reale Mutua Fenera Chieri ’76.Będzie to już trzeci rok siatkarki w tym klubie. To bardzo ważny element w układance Giulio Cesare Bregolego, który nadal będzie mógł liczyć na punkty szóstej najlepszej punktującej minionego sezonu z 359 punkami i średnią 4,22 punktu na set.

Po kilku tygodniach przerwy Kaja Grobelna rozpocznie sezon reprezentacyjny z kadrą Belgii. – To był wyjątkowy sezon, który mam nadzieję nie powtórzy się w kwestiach związanych z pandemią, ale z którego bardzo się cieszę. Bardzo dobrze poradziliśmy sobie z tą sytuacją razem z zespołem. Zrobiliśmy kilka dobrych rzeczy, ciężko pracowaliśmy i dobrze graliśmy. Oczywiście zawsze chce się robić więcej, ale stopniowo się poprawiamy – powiedziała klubowym mediom Grobelna.– Jeśli chcemy zrobić następny krok, będziemy musieli pracować jeszcze ciężej. Wszyscy jesteśmy tego świadomi. Sztab i dziewczyny są dobrze dobrani. Wiemy, co robić i wiemy, że wciąż możemy się doskonalić. Dzięki klubowi jesteśmy w punkcie, w którym możemy zrobić wszystko. Chieri nie osiągnęło jeszcze swojego limitu – dodała siatkarka.

– W tym roku rozwinęłam się bardziej, niż się spodziewałam, ale myślę, że nadal mogę się poprawiać i mogę bardziej pomóc zespołowi. Pobyt w Chieri jest dla mnie świetny, nawet z osobistego punktu widzenia. Praca z Giulio jest fantastyczna – jest bardzo ciężka, ale jest naprawdę dobrym trenerem. Możliwość kontynuowania pracy z nim i dziewczynami jest bardzo dobrą i ważną rzeczą, aby zachować ciągłość rozwoju. Pracując razem przez trzy lata, możesz tworzyć piękne rzeczy – zakończyła atakująca.

źródło: inf. własna, volleynews.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę