Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Joanna Wołosz: Wycisnęłyśmy z tego sezonu maksimum

Joanna Wołosz: Wycisnęłyśmy z tego sezonu maksimum

fot. cev.eu

– Jeszcze to do mnie nie dociera, że wygrałyśmy. Na ten moment jestem niesamowicie szczęśliwa. Myślę, że to był mecz godny finału. Walka do ostatniej piłki. Poziom było rewelacyjny, pięć setów, więc chyba nie można było prosić o więcej – powiedziała na gorąco po finałowym meczu Ligi Mistrzyń siatkarka A.Carraro Imoco Conegliano Joanna Wołosz.

Długo czekała Joanna Wołosz i jej Imoco Volley Conegliano na triumf w Lidze Mistrzyń. Sezony 2017, 2018 i 2019 zespół ten kończył na niższych stopniach podium.  W ubiegłym roku pandemia przeszkodziła w rozegraniu finałów, dopiero rok 2021 przyniósł polskiej rozgrywającej sukces w tych rozgrywkach.– Jeszcze to do mnie nie dociera, że wygrałyśmy. Na ten moment jestem niesamowicie szczęśliwa. Myślę, że to był mecz godny finału. Walka do ostatniej piłki. Poziom było rewelacyjny, pięć setów, więc chyba nie można było prosić o więcej. Cieszę się, że zachowałyśmy chłodną głowę i wygrałyśmy – cieszyła się zawodniczka.

To był niesamowity sezon w wykonaniu Imoco Volley, zespół na krajowym podwórku wygrał mistrzostwo, SuperPuchar i Puchar Włoch. Do tego dorzucił teraz triumf w LM. –  Myślę, że tak, bo niczego nie brakuje. Wycisnęłyśmy z tego sezonu maksimum. Ten sezon był bardzo trudny, dziwaczny, ale cztery trofea na cztery możliwe – oceniła Joanna Wołosz.

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę