Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jakub Popiwczak: Miałem okazję się pokazać

Jakub Popiwczak: Miałem okazję się pokazać

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Polski mężczyzn przysporzyła swoim kibicom ogromnych emocji w meczu ćwierćfinałowym mistrzostw świata. Libero Jakub Popiwczak podkreślił, że również on je odczuł. – Emocje w tym meczu to było coś niesamowitego. A końcówka tie-breaka i kibice na stojąco, po meczu piosenka „Zawsze tam, gdzie Ty” to jest coś niesamowitego, tak że cieszę się, że mamy zwycięstwo.

Po drugim secie Paweł (Zatorski – przyp. red.) przyszedł do mnie i powiedział, że boli go noga – przyznał Popiwczak, który w czwartkowym meczu wspomagał Zatorskiego w obronie.Jakub Popiwczak śmiał się po meczu, że od momentu, gdy jego kolega z pozycji libero poczuł szarpnięcie w nodze, w przyjęciu prezentował się jeszcze lepiej niż w pełni sił. – Ja miałem okazję się pokazać, starałem się pomóc. Nie miałem zbyt wielu okazji do tego, ale najważniejsze jest dobro całej drużyny – dodał libero.

Jakub Popiwczak czeka już z niecierpliwością na spotkanie półfinałowe z Brazylijczykami. Zaplanowano je na sobotę (10.09.) na godzinę 18:00.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę