Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Hubert Hoffman: Uważam, że można z tego zespołu więcej wykrzesać

Hubert Hoffman: Uważam, że można z tego zespołu więcej wykrzesać

fot. Bianka Sawoniuk

W ŁKS-ie Commercecon Łódź doszło do niespodziewanej zmiany trenera. Giuseppe Cuccariniego zastąpił, doskonale znany już w TAURON Lidze, Michal Masek. – Zadecydowało wiele rzeczy. Gramy fajny siatkówkę, ale uważam, że można z tego zespołu więcej wykrzesać i to właśnie chodziło – przyznał prezes łódzkiego klubu Hubert Hoffman.Stery ŁKS-u Commercecon Łódź od wtorku objął Michal Mašek, który z ŁKS-em Commercecon Łódź zdobył już wicemistrzostwo i mistrzostwo Polski.  W trakcie obecnego sezonu zakończył jednak swoją współpracę z PAOK-iem Saloniki i… wraca do Łodzi, gdzie zastąpi na stanowisku pierwszego trenera Giuseppe Cuccariniego.

– Zadecydowało wiele rzeczy. Gramy fajny siatkówkę, ale uważam, że można z tego zespołu więcej wykrzesać i to właśnie chodziło. Chodzi o charakter. Wiemy, że Michal Masek go ma i dlatego taka zamiana – wyjaśnił swoją decyzję prezes ŁKS-u Hubert Hoffman.  Sternik łódzkiego klubu podkreślił jednak, że pomimo zmiany szkoleniowca, cele ŁKS-u pozostają niezmienne. – Chcemy grać dobrą siatkówkę i to jest nasz cel na ten sezon – skwitował krótko prezes Hoffman.

Za siatkarkami ŁKS-u turniej Ligi Mistrzyń, w którym wygrały dwa z trzech spotkań. Kolejny etap rywalizacji przyjdzie w lutym i tym razem to łodzianki będą gospodyniami rywalizacji. – Dla mnie, jeśli chodzi o luty, najważniejsze jest to, żeby można było tutaj wpuścić kibiców i pokazać Europie, jak organizuje się mecze Ligi Mistrzów. To jest nasz cel, bo wynik już jest fajny, a może być tylko fantastyczny – zapowiedział Hubert Hoffman.

źródło: ŁKS Łódź - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved