Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Holenderska środkowa na celowniku Jokera Świecie?

Holenderska środkowa na celowniku Jokera Świecie?

fot. michael-toffolo ST RAPHAEL

Tegoroczny beniaminek ze Świecia rozgrywki TAURON Ligi zakończył na 11. miejscu. Powoli Joker kompletuje skład na nadchodzące rozgrywki, a drużynę ma wzmocnić między innymi środkowa z Niderlandów – Lynn Blenckers, która ostatnio występowała w Saint-Raphael Volley-Ball.

Joker Świecie może nie zaprezentował się w swoim pierwszym sezonie w TAURON Lidze z rewelacyjnej strony, ale postawa beniaminka na parkietach pozwoliła mu na dość spokojne utrzymanie się. Władze klubu z pewnością liczą jednak na to, że w kolejnych rozgrywkach uda się zająć wyższe miejsce i rozpoczęły już budowę składu na nowy sezon TAURON Ligi.Według francuskich mediów, jedną z siatkarek, która ma zasilić szeregi Jokera jest środkowa bloku z Niderlandów. Lynn Blenckers, bo o niej mowa, to 26-letnia zawodniczka, która poprzedni sezon spędziła w lidze francuskiej, broniąc barw Saint-Raphael Volley-Ball. Wcześniej mierząca 188 centymetrów środkowa występowała w niemieckim Ladies in Black Aachen, a także w Belgii. To właśnie tam zdobyła wicemistrzostwo kraju, a także Pucharu Belgii. W 2019 roku znalazła się także w szerokiej kadrze swojej reprezentacji. W minionym sezonie Lynn Blenckers broniąc barw Saint-Raphael wystąpiła w 25 meczach, zdobywając w sumie 198 punktów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: block-out.fr, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę