Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Giovanni Guidetti: Jestem dumny ze swojego zespołu

Giovanni Guidetti: Jestem dumny ze swojego zespołu

fot. FIVB

Drużyna VakifBanku Stambuł bardzo liczyła na piąty triumf w Lidze Mistrzyń. W wielkim finale musiała uznać jednak wyższość A.Carraro Imoco Conegliano. Gdy emocje opadły, trener Giovanni Guidetti podziękował zespołowi za świetny sezon. – Jestem dumny z mojego zespołu, ponieważ daliśmy z siebie wszystko. Dziękuję wszystkim za ten wspaniały sezon – powiedział.

Włoski szkoleniowiec VakifBanku podkreślił, że w sezonie 2020/2021 jego drużyna spisała się bardzo dobrze, zdobywając mistrzostwo i Puchar Turcji. Do tego była o krok od triumfu w Lidze Mistrzyń.– Myślę, że graliśmy przeciwko silniejszej drużynie niż my. Zagrali lepiej. Jestem dumny z mojego zespołu, ponieważ daliśmy z siebie wszystko – zaznaczył Guidetti. – Do wygrania meczu zabrakło nam tylko 2 punktów. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Dziękuję mojej drużynie. Dziękuję wszystkim za ten wspaniały sezon. Przegraliśmy tylko 3 mecze. Naprawdę doceniam naszą pracę. Z 90-procentowym prawdopodobieństwem w siatkówce zawsze wygrywa najsilniejsza drużyna. Conegliano był znacznie silniejszy niż ktokolwiek inny. Bardzo podobała mi się gra w finale. Dziękuję moim zawodniczkom za to, co zrobiły w tym sezonie.

Melis Gürkaynak, kapitan ekipy ze Stambułu, podziękowała wszystkim osobom związanym z VakifBankiem za wsparcie zakończonym właśnie sezonie. Środkowa dodała, że mimo braku zwycięstwa w Lidze Mistrzyń, jej zespół może być zadowolony. – Niestety, tym razem przegraliśmy. Oczywiście bardzo nam przykro, ale Conegliano to bardzo dobry zespół. Drużyna o nazwiskach wystarczająco silnych, by zmienić wynik. Przegraliśmy 2:3, ale myślę, że jako zespół walczyliśmy bardzo dobrze. Jak powiedział Giovanni w szatni, wszyscy jesteśmy bardzo dumni. Zakończyliśmy ten sezon dwoma trofeami. Chciałabym, żebyśmy też mogli zdobyć to trofeum. Chciałabym podziękować całej rodzinie VakıfBanku i Turcji za wsparcie.

Wiadomo już, że kontrakt z VakifBankiem przedłużyła Isabelle Haak. Szwedzka atakująca liczy na to, że wzniesie jeszcze do góry najważniejsze europejskie trofeum. – Myślę, że spędziliśmy razem wspaniały czas. To był naprawdę długi sezon. Dużo walczyliśmy o zdobyte trofea i zasłużyliśmy na ich zdobycie. Jestem bardzo zadowolona z wyników mojego zespołu przez cały sezon. Graliśmy naprawdę świetnie. To było dla nas smutne w sobotę, ponieważ rozegraliśmy dobry mecz. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Dlatego jestem dumna z mojego zespołu. Niestety nie udało nam się zdobyć ostatniego trofeum. Mam nadzieję, że będziemy mieli na to jeszcze szansę.

źródło: inf. własna, vakifbanksporkulubu.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę