Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ebrar Karakurt: Poddanie się jest gorsze od porażki

Ebrar Karakurt: Poddanie się jest gorsze od porażki

fot. FIVB

Nową atakującą Igor Gorgonzola Novara została Ebrar Karakurt. Zajmie ona miejsce Malwiny Smarzek-Godek. Turczynka jest podekscytowana wizją gry w topowym włoskim zespole. – Liga włoska jest jedną z najlepszych, a Igor Gorgonzola Novara jednym z najbardziej prestiżowych klubów na świecie. Jestem entuzjastycznie nastawiony do pomysłu przeżycia tej przygody i nie mogę się doczekać, aby wyjść na boisko i zadebiutować we Włoszech – powiedziała Karakurt.

– Jestem osobą bardzo ambitną i zdeterminowaną, daję z siebie wszystko, by wygrać i wiem, że taki jest też duch klubu takiego jak Novara, przyzwyczajonego do walki o zwycięstwo  – dodała siatkarka.– Mam nadzieję, że będę mogła wnieść swoją energię, motywację i będę ciężko pracować, aby każdego dnia doskonalić się i wnieść swój wkład w sukcesy zespołu. Śledziłam mistrzostwa Włoch i mecze moich przyszłych koleżanek. Uderzyło mnie poświęcenie i jedność w drużynie tak bardzo, że nie mogę się doczekać, aby być jej częścią. Moja pasja do siatkówki? Zachęcali mnie moi rodzice i nauczyciel wychowania fizycznego. Moja największa siła tkwi w zdolności do tego, żeby nigdy się nie poddawać i pokonywać trudności. Uważam, że w sporcie negatywną rzeczą nie jest porażka, ale poddanie się. To jest coś, czego nigdy nie robię. – zakończyła Karakurt.

Zadowolenia z transferu Turczynki nie krył dyrektor generalny klubu Enrico Marchioni. – Zdarzało nam się spotkać Karakurt i kilkakrotnie doświadczyć jej wartości jako przeciwnika. Mówimy o sportowcu, który może poszczycić się ważnymi jak na swój wiek sukcesami, ale przede wszystkim łączy w sobie wielki temperament z dużym potencjałem fizycznym i technicznym. Ufamy, że może dalej się doskonalić, mierząc się z rzeczywistością taką jak nasza. Cieszymy się, że przyjęła naszą propozycję i zdecydowała się dołączyć do naszego projektu na dwa sezony. Ufam, że razem możemy osiągnąć wiele.

źródło: ivolleymagazine.it, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę