Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dwie kolejne siatkarki w Wieżycy Stężyca

Dwie kolejne siatkarki w Wieżycy Stężyca

fot. Michał Szymański

Przyjmująca Barbara Latos oraz rozgrywająca Agata Piankowska będą reprezentować pierwszoligowy zespół Wieżyca Stężyca w przyszłym sezonie. Dla Latos, która w niedzielę wraz z reprezentacją Polski juniorek zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy, będzie to już drugi sezon na zapleczu ekstraklasy. Z kolei dla rozgrywającej to powrót do Stężycy, bowiem barwy Wieżycy reprezentowała już wcześniej w II lidze.

Do pierwszoligowego zespołu Więżyca Stężyca powraca rozgrywająca Agata Piankowska. Siatkarka ta już w przeszłości reprezentowała barwy kaszubskiego klubu, wówczas jeszcze w rozgrywkach drugoligowych.Kolejną nową zawodniczką Stężycy została Barbara Latos. Wychowanka Ateny Warszawa ostatni sezon spędziła w pierwszoligowym zespole AZS-u AWF Warszawa. W niedzielę młoda siatkarka wraz z reprezentacją Polski juniorek stanęła na trzecim miejscu podium mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna, Wieżyca 2011 Stęzyca - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę