Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Daria Szczyrba nadal w ekipie z Legionowa

Daria Szczyrba nadal w ekipie z Legionowa

fot. Michał Szymański

Mistrzyni Polski z 2019 roku – Daria Szczyrba – przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo na kolejny sezon. – Bardzo się cieszę, że kolejny rok spędzę w Legionowie. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu i mam nadzieje drodzy kibice, że zobaczymy się w naszej hali – powiedziała przyjmująca DPD IŁ Capital Legionovii Legionowo. 

Urodzona w 1998 roku przyjmująca mierzy 180 cm wzrostu. Pochodzi z Braniewa. Do legionowskiego klubu trafiła przed rokiem. W minionym sezonie wystąpiła w pięćdziesięciu setach, zdobywając 71 punktów. – Bardzo się cieszę, że kolejny rok spędzę w Legionowie. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu i mam nadzieje drodzy kibice, że zobaczymy się w naszej hali! – powiedziała Daria Szczyrba.-Jestem przekonany, że w minionym sezonie Daria nie pokazała jeszcze wszystkiego, na co ją stać i najlepsze dopiero przed nami – skomentował menedżer zespołu Maciej Szewczyk.

DPD IŁCapital Legionovia Legionowo już od kilku dni stopniowo informuje o kolejnych przedłużeniach kontraktów. Oprócz Darii Szczyrby wcześniej na taki ruch zdecydowały się libero – Izabela Lemańczyk i Klaudia Kulig, środkowa Maja Tokarska, przyjmująca Olivia Różański oraz rozgrywająca Alicja Grabka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi 2021/2022

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę