Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Chińczycy zrezygnowali z Ligi Narodów, zastąpią ich Oranje

Chińczycy zrezygnowali z Ligi Narodów, zastąpią ich Oranje

fot. cev.eu

FIVB ogłosiła, że reprezentacja Niderlandów siatkarzy zastąpi reprezentację Chin w Siatkarskiej Lidze Narodów 2021. Turniej w tym roku odbędzie się w bezpiecznej bańce w Rimini we Włoszech.

Chiński Związek Siatkówki (CVA) podjął decyzję o wycofaniu swojej reprezentacji męskiej z tegorocznej edycji Ligi Narodów z powodu ograniczeń finansowych i ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych pandemią COVID-19. Ponadto federacja wyraziła obawy, co do możliwości wysłania zespołu do Włoch z powodu 14-dniowej kwarantanny wjazdowej w Chinach i konfliktu z harmonogramem rozgrywek w Chinach.Dziura po chińskiej drużynie szybko została zapełniona. Do rywalizacji w zawodach została zaproszona reprezentacja Holandii.

W zeszłym tygodniu FIVB ogłosił, że w związku z odwołaniem Volleyball Challenger Cup 2021, system awansów i spadków Ligi Narodów został zamrożony na sezon 2021. W związku z tym wszystkie drużyny biorące udział w zmaganiach w tym roku, będą rywalizować również w edycji 2022.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę