Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chemik osłabiony w niedzielnym meczu

Chemik osłabiony w niedzielnym meczu

fot. Michał Szymański

Niedzielne granie w TAURON Lidze rozpocznie spotkanie pomiędzy Grupą Azoty Chemikiem Police a UNI Opole. Gospodynie przystąpią do tego spotkania osłabione. Choroba wykluczyła z gry Martynę Łukasik.

Coraz mniej spotkań zostało do końca fazy zasadniczej TAURON Ligi. Trwa 19. kolejka kobiecej ekstraklasy. Pierwszym z niedzielnych spotkań będzie starcie Grupy Azoty Chemika Police z UNI Opole. Policzanki ą liderkami tabeli, zaś UNI plasuje się na 6. miejscu. W pierwszym meczu między tymi zespołami Chemik wygrał 3:0.

Osłabienie Chemika

Do niedzielnego spotkania Chemik podejdzie w niepełnym składzie. Jak poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych klubu w meczu przeciwko UNI Opole nie wystąpi Martyna Łukasik. Siatkarka nie będzie wykluczona na dłuższy czas. Przyjmującą w domu zatrzymała choroba. Wciąż do dyspozycji trenera Fenoglio pozostają Saliha Sahin, Monika Fedusio i Natalia Mędrzyk.

Martyna Łukasik podczas trwającego sezonu wystąpiła w 12 spotkaniach. Zdobyła w nich 145 punktów i raz została MVP. W ciągu całej swojej kariery w TAURON Lidze przyjmująca rozegrała już 191 meczów, zapisując na swoim koncie aż 1656 punktów.

Zobacz również:
TL: Mecz na szczycie w Rzeszowie, ale emocje będą również w dole tabeli

źródło: Chemik Police - X

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved