Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Bułgarzy rozpoczynają zgrupowanie

Bułgarzy rozpoczynają zgrupowanie

fot. BVF.BG

Na początku maja reprezentacja Bułgarii oficjalnie rozpocznie zgrupowanie przed sezonem międzynarodowym. Podopieczni Silvano Prandiego będą przygotowywać się do występów w Siatkarskiej Lidze Narodów, a selekcjoner bułgarskiej kadry wybrał 22 zawodników, którzy zgrupowanie rozpoczną w Sofii.

Chociaż wszystkich powołanych graczy Silvano Prandi będzie miał do dyspozycji dopiero 3 maja, to już 22 kwietnia część graczy, która zakończyła już ligowe rozgrywki, zaczęła treningi pod okiem Nikołaja Zelizakowa i Nikoli DimitrowaDopiero 3 maja do drużyny dołączą bardziej doświadczeni gracze, a także sam selekcjoner. Wśród tych bardziej doświadczonych zawodników jest między innymi Swetosław Gotsew, którego zabrakło w kadrze w styczniu, kiedy Bułgarzy walczyli o zakwalifikowanie się do mistrzostw Europy.

Szeroki skład reprezentacji Bułgarii:

Rozgrywający: Geoorgi Seganow, Swetosław Stankow, Władimir Stankow
Atakujący: Dens Kariagin, Dimitar Dimitrow, Jani Żelizakow, Cwetan Sokołow
Przyjmujący: Asparuch Asparuchow, Gjorgi Petrow, Gordon Lutsankow, Martin Atanasow, Rodslaw Parapunow, Samuil Waczinow, Swetosław Iwanow, Todor Skrimow
Środkowi bloku: Aleks Grażdanow, Nikołaj Kartew, Nikołaj Kolew, Stefan Chawdarow, Swetosław Gotsew
Libero: Martin Iwanow, Wladislaw Iwanow

 

źródło: bvf.bg, FIVB

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę