Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Bućko zostaje w Stali Nysa

Bartosz Bućko zostaje w Stali Nysa

fot. plusliga.pl

Kolejny siatkarz przedłużył umowę ze Stalą Nysa. Żółto-niebieskie barwy w sezonie 2021/2022 będzie reprezentował Bartosz Bućko. Dla przyjmującego będzie to jego czwarty rok spędzony w nyskiej ekipie. – Z roku na rok Nysa robi krok naprzód i jestem przekonany, że nadchodzący sezon będzie kontynuacją tego trendu. Cieszę się, że jestem częścią tego zespołu – powiedział zawodnik.

Bartosz Bućko trafił do Stali Nysa przed sezonem 2018/2019 z AZS-u Częstochowa. Przyjmujący w minionych rozgrywkach PlusLigi w barwach nyskiej drużyny rozegrał 26 meczów (88 setów), zdobywając przy tym 251 punktów – 10 bezpośrednio z zagrywki, 224 atakiem oraz 17 blokiem.To będzie już czwarty sezon w barwach nyskiej Stali. Reprezentowanie tego klub w najwyższej klasie rozgrywkowej to wielka przyjemność, ale i ogromna odpowiedzialność. Z roku na rok Nysa robi krok naprzód i jestem przekonany, że nadchodzący sezon będzie kontynuacją tego trendu. Cieszę się, że jestem częścią tego zespołu – skomentował przyjmujący.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę