Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bartłomiej Dąbrowski: To jeszcze nie koniec naszej drogi

Bartłomiej Dąbrowski: To jeszcze nie koniec naszej drogi

fot. Michał Szymański

– To jeszcze nie koniec naszej drogi, ten sezon może być długi, nawet bardzo długi, jeśli skończy się złotem, to super. Faktycznie w meczach z ŁKS-em nie wiodło nam się w ostatnim czasie, ale w końcu się powiodło – mówił po wygranej rywalizacji półfinałowej drugi trener Developresu Bartłomiej Dąbrowski.

– Nic nam się nie udało, tylko wypracowaliśmy to sobie. W ogóle ten sezon jest dość trudny, przeżyliśmy dwie kwarantanny, COVID w drużynie, dość średni występ w Lidze Mistrzyń. Uciekła nam Puchar Polski w tie-breaku z Chemikiem Police, nie zagraliśmy w Superpucharze Polski – wyliczał niepowodzenia swojej drużyny drugi trener Developresu Bartłomiej Dąbrowski.– Dziś zrobiliśmy wielką rzecz, bo chcieliśmy udowodnić sobie i wszystkim innym wokół, że stać nas na to, by grać w finale. Myślę, że cały klub, wszystkie zawodniczki i sztab zasługują na szacunek, bo od pięciu lat nie wypadamy z czołowej czwórki, a od trzech kończymy sezon z medalem – dodał szkoleniowiec rzeszowskiej drużyny po wygranym 3:1 trzecim meczu z ŁKS-em Commercecon Łodź.

– To jeszcze nie koniec naszej drogi, ten sezon może być długi, nawet bardzo długi, jeśli skończy się złotem, to super. Faktycznie w meczach z ŁKS-em nie wiodło nam się w ostatnim czasie, ale w końcu się powiodło. To był piękny mecz, piękny półfinał i jestem przekonany, że gdyby hala była otwarta, to byłoby ponad 4 tysiące widzów na trybunach. Kibice oglądali nas w telewizji, ale myślę, że zasłużyli, by zobaczyć to na żywo. Bardzo nam ich brakuje – dodał Dąbrowski.

– To była bardzo emocjonująca końcówka. Cały czwarty set miałyśmy wiele okazji, dużo piłek setowych, ale niestety Developres okazał się lepszy – przyznała tuż po meczu Krystyna Strasz.Wiedziałyśmy, że czeka nas tu wielka wojna, na to się szykowałyśmy, ale nie byłyśmy w stanie wyciągnąć tej końcówki na swoją korzyść i doprowadzić do piątego seta. Bardzo chciałyśmy tego finału, wiedziałyśmy jakie mecze są tu w Rzeszowie z ŁKS-em, sprawa wyniku była do końca otwarta. Teraz trzeba wrócić, uspokoić się i zacząć myśleć o meczu z Radomką o 3. miejsce – dodała libero ŁKS-u Commercecon.

źródło: Developres Rzeszów - Youtube, nowiny24.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę