Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Astra Nowa Sól przygotowuje się do sezonu

Astra Nowa Sól przygotowuje się do sezonu

Za siatkarzami Astry Nowa Sól pierwsze mecze kontrolne, a przed nimi między innymi turnieje towarzyskie w Bielawie oraz w Nowej Soli. – Na tym etapie jestem zadowolony z wykonywanej pracy – powiedział szkoleniowiec nowosolan Norbert Śron.

Siatkarze Astry Nowa Sól przygotowują się do startu sezonu 2021/2022. W zespole zaszło kilka zmian, więc musi się on zgrać przed początkiem batalii o ligowe punkty. Za nowosolskimi siatkarzami już dwa pierwsze mecze kontrolne. Mierzyli się z zespołami z Poznania oraz Legnicy. W obu rozegrali po pięć setów i oba wygrali 4:1.Z postawy swoich podopiecznych zadowolony był Norbert Śron, dla którego jednak wynik był sprawą trzeciorzędną. – Sam wynik nie jest dla mnie najważniejszy, chociaż zarówno jeden, jak i drugi sparing wygraliśmy 4:1. Na te spotkania patrzyłem pod kątem szkoleniowym – ustawienia zawodników nie tylko pod względem personalnym, ale też taktycznym. Na tym etapie jestem zadowolony z wykonywanej pracy. Natomiast materiał z tych sparingów daje dużo do przemyśleń – stwierdził nowy szkoleniowiec nowosolskich „koliberków” Norbert Śron.

Przed Astrą kolejne mecze kontrolne. Weźmie udział w turnieju w Bielawie, a następnie sama zorganizuje towarzyskie granie ku pamięci Zdzisława Roli. W międzyczasie rozegra jeszcze pojedyncze sparingi z zespołami z TAURON 1. Ligi oraz II ligi. – Mamy jeszcze do rozegrania sporo meczów kontrolnych. Przed początkiem sezonu ligowego powinniśmy rozegrać około dziesięciu spotkań kontrolnych. Będziemy mieli dużo materiału do analizy, aby jak najlepiej przygotować zespół do pierwszego meczu ligowego – zakończył Norbert Śron.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie zespoły w II lidze będą rywalizowały w ramach czterech grup. Astra Nowa Sól trafiła do pierwszej, w której będzie miała możliwość rozgrywania między innymi derbowych meczów z Orłem Międzyrzecz i Sobieskim Żagań. Na faworyta tej grupy wyrastają Anioły Toruń. Rozgrywki drugoligowe zainaugurowane zostaną na początku października, a pierwszym rywalem podopiecznych trenera Śrona będzie Trefl II Gdańsk.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę