Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Anna Łozowska nadal będzie grać we Francji

Anna Łozowska nadal będzie grać we Francji

fot. volleywroclaw.pl

Annę Łozowską polscy kibice znają m.in. w występów w Wiśle Warszawa czy #VolleyWrocław. W 2020 roku środkowa zdecydowała się wyjechać do Francji i wiadomo już, że spędzi tam również sezon 2022/2023. 

Mistrzyni Polski juniorek i zdobywczyni Superpucharu Polski rozpoczęła swoją przygodę z siatkówką w Gedanii Żukowo. W swojej karierze reprezentowała m.in. AZS Białystok, Wisłę Warszawa, Impel Wrocław czy Chemika Police. Dwa lata temu wyjechała do Francji, gdzie podpisała kontrakt z Istres Provence Volley.We francuskiej ekstraklasie jej zespół zajął 13. miejsce, ale w pucharze kraju nieoczekiwanie dotarła do finału. W kolejnym sezonie zdecydowała się podpisać kontrakt z zespołem AS Monaco, który występował na zapleczu francuskiej ekstraklasy, jednak jej drużyna uplasowała się dopiero na 14. pozycji.

W nadchodzących rozgrywkach Anna Łozowska pozostanie w rozgrywkach French Élite, tym razem dołączy do zespołu Stade Laurentin.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę