Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Anastasi zastąpi Heynena?

Anastasi zastąpi Heynena?

fot. Jakub Ćmil - plusliga.pl

Siatkarska reprezentacja Polski w czwartek rozpoczyna walkę na mistrzostwach Europy. Wiele wskazuje na to, że dla Vitala Heynena będzie to ostatni turniej, na którym poprowadzi biało-czerwonych. Włoski dziennikarz, Gian Luca Pasini, przekazał zaskakujące doniesienia o możliwym nowym selekcjonerze Polaków.

Zdaniem dziennikarza z Italii faworytem do zastąpienia Vitala Heynena w roli trenera naszej reprezentacji jest Andrea Anastasi. Włoch od wielu lat pracuje w Polsce. W przeszłości był trenerem Trefla Gdańsk, a obecnie prowadzi zespół Projektu Warszawa.W dodatku Andrea Anastasi w latach 2011 – 2013 prowadził już naszą reprezentację. I to z sukcesami, bo pod wodzą Włocha Polacy sięgnęli po wygraną w Lidze Światowej, zdobyli też brązowy medal mistrzostw Europy oraz srebrny medal Pucharu Świata.

W 2012 roku biało-czerwoni przegrali w ćwierćfinale igrzysk w Londynie, rok później zawiedli w mistrzostwach Europy i Anastasi pożegnał się ze swoim stanowiskiem. Dziennikarz z Italii dodaje, że drugim kandydatem jest Andrea Gardini, który w przeszłości był asystentem Anastasiego właśnie w reprezentacji Polski.

Tekst pochodzi z portalu Onet.pl

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę