Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Aleksandra Trojan wzmocniła Uni Opole

fot. Łukasz Krzywański

Znana także z występów na boiskach ekstraklasy Aleksandra Trojan w sezonie 2020/2021 będzie reprezentowała barwy Uni Opole w I lidze kobiet. Doświadczona środkowa ostatni sezon spędziła w AZS Politechnika Śląska Gliwice. Siatkarka ma za sobą także występy w reprezentacji Polski.

Urodzona w 1991 roku w Dobczycach Trojan ma za sobą edukacje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, która wtedy mieściła się jeszcze w Sosnowcu. W 2013 roku trafiła do BKS Aluprof Bielsko-Biała, gdzie pozostała aż do roku 2017. Kolejne dwa sezony spędziła w barwach zespołów kolejno z Wrocławia i Piły. W ostatnim sezonie przeniosła się do I ligi, do ekipy z Gliwic.Aleksandra Trojan ma za sobą także występy w reprezentacji Polski, na letniej Uniwersjadzie w roku 2011. Została także powołana w 2016 roku przez Jacka Nawrockiego.

Odkrywamy karty !
Na pozycji środkowej wystąpi w przyszłym sezonie w barwach UNI Opole Aleksandra Trojan. Młodzieżowa…

Opublikowany przez UNI Opole – Energia w siatce Sobota, 20 czerwca 2020

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet w sezonie 2020/2021

źródło: inf. własna, Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę