Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Pasznik rozstaje się z ŁKS-em Commercecon Łódź

Aleksandra Pasznik rozstaje się z ŁKS-em Commercecon Łódź

Po sezonie 2020/2021 z ŁKS-em Commercecon Łódź pożegnała się już Britt Bongaerts, ale również i druga rozgrywająca – Aleksandra Pasznik – nie będzie już bronić biało-czerwono-białych barw. Zatem na tej pozycji skład w nadchodzących rozgrywkach zmieni się całkowicie.

Przed dołączeniem do Łódzkich Wiewiór Aleksandra Pasznik reprezentowała takie kluby jak BKS Aluprof Bielsko-Biała czy Polski Cukier Muszynianka Muszyna, a w swoim dorobku miała medale mistrzostw Polski, ale w kategoriach młodzieżowych. Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z ŁKS-em Commercecon Łódź jest pierwszym seniorskim w jej karierze. Aleksandra Pasznik wystąpiła w 20 meczach TAURON Ligi w sezonie 2020/2021, miała okazję zadebiutować również w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.„Chociaż zazwyczaj była zawodniczką zmianową, zawsze mogliśmy liczyć na jej chłodną głowę i opanowanie. Gdy pojawiała się ma boisku, wyczekiwaliśmy momentu agresywnej kiwki z drugiej piłki – firmowego zagrania rozgrywającej” – napisano w klubowych mediach o byłej już zawodniczce.

Uważni kibice pamiętają wejście Pasznik w piątym meczu o brązowy medal. Weszła w nerwowym momencie, ale to jej nie zraziło. Nie tylko dobrze pokierowała grą, rozdzielając piłkę do innych Wiewiór, ale również sama popisała się niezwykle ważnym asem serwisowym.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę