Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Aleksander Butko: Kiedy Bednorz przyjechał, był najlepszy w drużynie

Aleksander Butko: Kiedy Bednorz przyjechał, był najlepszy w drużynie

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Rozgrywający Aleksandr Butko rozstał się z Zenitem Kazań. W szczerym, pożegnalnym wywiadzie udzielonym portalowi business-gazeta.ru kapitan drużyny ze stolicy Tatarstanu zdradził kulisy fatalnego sezonu. Butko wziął w obronę Bartosza Bednorza, opowiedział o aferze z Earvinem N’Gapethem i przyznał, gdzie zagra w kolejnym sezonie.

Chcę zabrać głos w jego obronie: potencjalnie jest on bardzo mocnym zawodnikiem. Kiedy przyjechał, w pierwszych kolejkach był najlepszym graczem w naszej drużynie. Później różne czynniki zaczęły na niego wpływać negatywnie. Myślę, że był w pewnym szoku po historii z Earvinem – powiedział Butko.W pewnym momencie poczuł się źle z powodu braku bliskich. My mogliśmy wrócić do domu i odciąć się od siatkówki, przebywając z naszymi rodzinami, a on ciągle miał te negatywne myśli. W rezultacie zamknął się w sobie. Kiedy trzeba było pomóc Bartoszowi, wszyscy zastanawiali się, jak pomóc sobie – przyznał.

Do tego doszła presja związana z kontraktem – widać było, że oczekiwano od niego więcej. Po Wilfredo Leonie wszyscy w Kazaniu byli porównani do niego. Ta cała sytuacja z pewnością dusiła Bartosza. Starał się na treningach, wychodziło mu w meczach, ale później znowu pojawiła się seria błędów i załamanie psychiczne – zaznaczył kapitan Zenita.

Cała wypowiedź Aleksandra Butko w serwisie Polsat Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę