Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Agnieszka Michlic wróciła do sędziowania

Agnieszka Michlic wróciła do sędziowania

fot. Klaudia Piwowarczyk

Zmagająca się z chorobą nowotworową Agnieszka Michlic wróciła do pracy. Ceniona polska arbiter w swoim pierwszym meczu po przerwie była drugim sędzią podczas spotkania Serbia-Argentyna rozgrywanego w ramach Memoriału Huberta Wagnera w Krakowie. 

Przed sezonem 2021/2022 siatkarskie środowisko obiegła informacja o chorobie Agnieszki Michlic, która wymagała leczenia onkologicznego. Polska arbiter była doceniana w środowisku sędziowskim. Prowadziła nie tylko mecze w rodzimej lidze, ale również finały mistrzostw Europy siatkarek i Ligi Mistrzyń. Aby wesprzeć Michlic zorganizowano zbiórkę środków na leczenie. Za pośrednictwem Fundacji Polska Siatkówka zgromadzono ponad 73 000 złotych.Niespełna rok później Agnieszka Michlic wróciła do pracy. Znana arbiter wraz z Wojciechem Głodem poprowadziła spotkanie Serbii z Argentyną podczas Memoriału Huberta Wagnera. Dzień później z Maciejem Maciejewskim sędziowała pojedynek Polaków z Argentyńczykami.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę