Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Agnieszka Czerwińska: Wszystko jest w naszych rękach

Agnieszka Czerwińska: Wszystko jest w naszych rękach

Beniaminek I ligi kobiet kontynuuje budowanie składu. Kolejną nową zawodniczką w szeregach Płomienia Sosnowiec została Agnieszka Czerwińska. – Uważam, że wszystko jest w naszych rękach. Już teraz, każda z nas indywidualnie pracuje nad formą, a od początku sierpnia będziemy ciężko trenować razem, żeby wyniki były jak najlepsze. Poziom rozgrywek zapowiada się być wyrównany, więc o wygranej będzie decydować dyspozycja dnia, ilość błędów oraz najważniejsze, zaangażowanie – powiedziała nowa środkowa zespołu, która ostatni sezon spędziła w KPKS Halemba Ruda Śląska.

Dołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie – czego się spodziewasz w tym sezonie?Agnieszka Czerwińska: Wszystkim nam przyszło się zmierzyć z niecodzienną sytuacją, a zarazem nową rzeczywistością. Nie możemy przewidzieć, jak dokładnie życie będzie wyglądało podczas rozgrywek, jednak dla mnie najważniejsze jest, żebyśmy mogli w zdrowiu w nich uczestniczyć, przeżywać emocje siatkarskie oraz oczywiście zdobywać kolejne punkty na parkiecie.

Życie beniaminka nigdy nie jest łatwe – będzie trzeba zapłacić frycowe?

– Uważam, że wszystko jest w naszych rękach. Już teraz, każda z nas indywidualnie pracuje nad formą, a od początku sierpnia będziemy ciężko trenować razem, żeby wyniki były jak najlepsze. Poziom rozgrywek zapowiada się być wyrównany, więc o wygranej będzie decydować dyspozycja dnia, ilość błędów oraz najważniejsze, zaangażowanie.

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie?

– Wydaje mi się, że każdy z nas miał tyle wolnego czasu, żeby porządnie pomyśleć o nadchodzącym sezonie i zdecydowanie się stęsknić za parkietem. Moim celem na ten sezon jest jak najszybsze zgranie z drużyną i sprawny powrót do stałego cyklu treningowo-meczowego.

Czego w tym sezonie mogą spodziewać się kibice Płomienia?

– Kibice mogą się spodziewać wielu emocji w każdym spotkaniu. Będziemy walczyć o każdą akcję, bo od niej się zaczyna. Dlatego chciałabym zaprosić wszystkich kibiców do hali w Miłowicach. Każdy z nich się liczy i daje nam motywację. Mamy nadzieje, że kibice nas docenią i wszyscy będziemy dumni z siebie nawzajem.

Chcesz coś przekazać kibicom od siebie?

– Nie mogę się doczekać pierwszego spotkania. Mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie przeżywać zwycięstwa i porażki (oby było ich jak najmniej). Jestem pewna, że my, jako siatkarki i sztab oraz wy, kibice będziemy razem walczyć o jak najbardziej udany sezon.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved