Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Adam Kowalski: Wygrywanie uzależnia

Adam Kowalski: Wygrywanie uzależnia

fot. Berlin RV

Jednym z uczestników Bogdanka Volley Cup jest Berlin Recycling Volleys w składzie z Adamem Kowalskim.  Polski libero jak przyznaje jest zadowolony z pobytu w stolicy Niemiec.  – Już samo to, że będę w Berlin Recycling Volleys już czwarty rok mówi samo za siebie. Klub jest świetnie zorganizowany. Gramy w Lidze Mistrzów, czego wcześniej w Polsce nie doświadczyłem – mówi.

Adam Kowalski był zachwycony atmosferą panującą w hali im. Tomasz Wójtowicza. – Do tej pory graliśmy tak naprawdę cztery sparingi w hali powiedzmy treningowej, bez publiczności, a teraz przyjeżdżamy na prawdziwy turniej, który wygląda jak jakieś mistrzostwa.  Atmosfera jest super, czuć inne emocje, niż w zwykłym sparingu – mówi.Berlińczycy gładko przegrali na początek zmagań z LUK Lublin. – Mocna drużyna z Lublina pokazała nam, gdzie na chwilę obecną jesteśmy. To była trudna przeprawa, z której możemy dużo wynieść. Fajnie się gra z udziałem publiczności, telewizji, to jest dodatkowa motywacja. Szkoda tylko, że wynik nie jest najlepszy, ale w niedzielę będzie szansa na rehabilitację. 

Adam Kowalski nie ukrywał, że znakomicie czuje się w stolicy Niemiec. – Już samo to, że będę w Berlin Recycling Volleys już czwarty rok mówi samo za siebie. Klub jest świetnie zorganizowany. Gramy w Lidze Mistrzów, czego wcześniej w Polsce nie doświadczyłem. Jak już w tej Lidze Mistrzów zagrasz, to potem ciężko jest z tego zrezygnować. Na polu krajowym może nie dominujemy, ale jesteśmy czołowym zespołem i to też jest fajne.  Miło jest wygrywać, to na pewno uzależnia i stąd też decyzja, aby zostać dłużej. Ja na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. 

źródło: inf. własna, PLS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę