Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > 7R Solna Wieliczka ma nową libero

7R Solna Wieliczka ma nową libero

W najlepsze trwa okres transferowy przed sezonem 2020/2021.  Wzmocnienia na pozycji libero przed sezonem w I lidze kobiet dokonała 7R Solna Wieliczka.  Włodarze klubu zakontraktowali  Julitę Rafałko. Młoda zawodniczka ma na swoim koncie już występy w ekstraklasie, w ŁKS Commercecon Łódź, gdzie zdobyła wicemistrzostwo Polski.  Ostatnio grała w budowlanych Toruń.

W ŁKS urodzona w 1999 roku Julita Rafałko występowała w latach 2016/2018.  Wraz z tym klubem zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski.  Granie w tym klubie było dla 21-latki na pewno bezcennym doświadczeniem.  Z Łodzi następnie siatkarka przeniosła się do Budowlanych Toruń, który jak wiemy w minionym sezonie z powodów finansowych zmuszony został wycofać się z rozgrywek.Oprócz Rafałko do zespołu dołączyły Marcelina Gliniecka z PWSZ Tarnów i Łucja Kuriata z #VolleyWrocław. Trenerem pozostał Ryszard Litwin, została także rozgrywająca Angelika Gajer. Odeszły Aleksandra Pasznik, Julia Skowron i Kamila Colik.

Julita Rafałko dołącza do naszej ekipy ?

Julita jest wychowanką MKS Polonia Świdnica. W sezonach 16/17 i 17/18…

Opublikowany przez 7R Solna Wieliczka Sobota, 4 lipca 2020

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze kobiet w sezonie 2020/2021

 

źródło: 7R Solna Wieliczka - facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę