03-04-2018 wtorek
Biełogorie Biełgorod (RUS) | Ziraat Bankasi Ankara (TUR) | Puchar CEV M tabela | |
Minczanka Mińsk (BLR) | Eczacibasi Stambuł (TUR) | Puchar CEV K tabela |
04-04-2018 środa
Sir Colussi Sicoma Perugia (ITA) | Lokomotiv Nowosybirsk (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Dinamo Kazań (RUS) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Olympiakos Pireus (GRE) | Bursa BBSK (TUR) | Challenge Cup K tabela | |
Bunge Ravenna (ITA) | Olympiacos Pireus (GRE) | Challenge Cup M tabela | |
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
20:30 | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Trentino Diatec (ITA) | Liga Mistrzów tabela |
20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | VfB Friedrichshafen (GER) | Liga Mistrzów tabela |
05-04-2018 czwartek
Igor Gorgonzola Novara (ITA) | Galatasaray Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
VakifBank Stambuł (TUR) | Voléro Zurich (SUI) | Liga Mistrzyń tabela | |
18:00 | Pałac Bydgoszcz | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | Budowlani Łódź | LSK tabela |
06-04-2018 piątek
18:00 | Budowlani Toruń | MKS Dąbrowa Górnicza | LSK tabela |
19:00 | Stocznia Szczecin | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
07-04-2018 sobota
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
17:00 | Radomka Radom | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
17:00 | Muszynianka Muszyna | Developres Rzeszów | LSK tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | BBTS Bielsko-Biała | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
17:30 | GKS Katowice | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | MKS Kalisz | I liga K tabela |
18:00 | Joker Świecie | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
18:00 | Proxima Kraków | Impel Wrocław | LSK tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | PTPS Piła | KSZO Ostrowiec Św. | LSK tabela |
08-04-2018 niedziela
14:45 | Chemik Police | ŁKS Łódź | LSK tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
17:30 | MKS Będzin | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
18:00 | Joker Świecie | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
18:00 | Radomka Radom | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
19:00 | Solna Wieliczka | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
19:00 | Wisła Warszawa | MKS Kalisz | I liga K tabela |
20:00 | ONICO Warszawa | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
09-04-2018 poniedziałek
18:00 | Społem Kielce | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
10-04-2018 wtorek
Ziraat Bankasi Ankara (TUR) | Biełogorie Biełgorod (RUS) | Puchar CEV M tabela | |
Eczacibasi Stambuł (TUR) | Minczanka Mińsk (BLR) | Puchar CEV K tabela | |
20:00 | VfB Friedrichshafen (GER) | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Liga Mistrzów tabela |
11-04-2018 środa
Bursa BBSK (TUR) | Olympiakos Pireus (GRE) | Challenge Cup K tabela | |
Olympiacos Pireus (GRE) | Bunge Ravenna (ITA) | Challenge Cup M tabela | |
14:30 | Lokomotiv Nowosybirsk (RUS) | Sir Colussi Sicoma Perugia (ITA) | Liga Mistrzów tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
18:00 | Developres Rzeszów | PTPS Piła | LSK tabela |
18:00 | AZS Częstochowa | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
18:00 | Impel Wrocław | Muszynianka Muszyna | LSK tabela |
18:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Proxima Kraków | LSK tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | Budowlani Toruń | LSK tabela |
20:30 | Budowlani Łódź | Chemik Police | LSK tabela |
20:30 | Trentino Diatec (ITA) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Liga Mistrzów tabela |
13-04-2018 piątek
18:00 | Czarni Radom | ONICO Warszawa | PlusLiga tabela |
14-04-2018 sobota
14:45 | Skra Bełchatów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
16:00 | Energetyk Poznań | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | Radomka Radom | I liga K tabela |
18:00 | MKS Kalisz | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
18:30 | AZS AGH Kraków | Krispol Września | I liga M tabela |
15-04-2018 niedziela
14:45 | Warta Zawiercie | BBTS Bielsko-Biała | PlusLiga tabela |
14:45 | Jastrzębski Węgiel | Społem Kielce | PlusLiga tabela |
14:45 | Resovia Rzeszów | Stocznia Szczecin | PlusLiga tabela |
14:45 | AZS Olsztyn | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
14:45 | Cuprum Lubin | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
14:45 | Trefl Gdańsk | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
17:00 | AZS AGH Kraków | Krispol Września | I liga M tabela |
17:00 | Muszynianka Muszyna | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Impel Wrocław | LSK tabela |
18:00 | MKS Kalisz | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
18:00 | PTPS Piła | Proxima Kraków | LSK tabela |
20:00 | Chemik Police | Budowlani Łódź | LSK tabela |
16-04-2018 poniedziałek
18:00 | Developres Rzeszów | ŁKS Łódź | LSK tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Impel Wrocław | LSK tabela |
17-04-2018 wtorek
18:00 | Budowlani Łódź | Chemik Police | LSK tabela |
18-04-2018 środa
Krispol Września | AZS AGH Kraków | I liga M tabela | |
17:00 | AZS Olsztyn | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
18:00 | Stocznia Szczecin | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
18:00 | Pałac Bydgoszcz | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
18:00 | Cuprum Lubin | ONICO Warszawa | PlusLiga tabela |
18:00 | Proxima Kraków | PTPS Piła | LSK tabela |
18:00 | Warta Zawiercie | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
20:30 | Jastrzębski Węgiel | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
19-04-2018 czwartek
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Muszynianka Muszyna | LSK tabela |
18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | Developres Rzeszów | LSK tabela |
20-04-2018 piątek
18:00 | Chemik Police | Budowlani Łódź | LSK tabela |
18:30 | Czarni Radom | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
21-04-2018 sobota
Radomka Radom | PWSZ Tarnów | I liga K tabela | |
Joker Świecie | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela | |
14:45 | Resovia Rzeszów | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
17:00 | GKS Katowice | Stocznia Szczecin | PlusLiga tabela |
18:00 | PTPS Piła | Proxima Kraków | LSK tabela |
20:00 | Trefl Gdańsk | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
22-04-2018 niedziela
Joker Świecie | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela | |
14:45 | Resovia Rzeszów | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
17:00 | MKS Będzin | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
20:00 | Trefl Gdańsk | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
23-04-2018 poniedziałek
18:00 | Developres Rzeszów | ŁKS Łódź | LSK tabela |
20:00 | ONICO Warszawa | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
24-04-2018 wtorek
19:00 | Legionovia Legionowo | MKS Kalisz | baraż o LSK tabela |
25-04-2018 środa
17:30 | Trefl Gdańsk | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
18:00 | Jastrzębski Węgiel | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
19:00 | Legionovia Legionowo | MKS Kalisz | baraż o LSK tabela |
20:30 | AZS Olsztyn | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
26-04-2018 czwartek
18:00 | Developres Rzeszów | Budowlani Łódź | LSK tabela |
20:30 | Chemik Police | ŁKS Łódź | LSK tabela |
28-04-2018 sobota
17:00 | Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
17:30 | Skra Bełchatów | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
18:00 | Budowlani Łódź | Developres Rzeszów | LSK tabela |
20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
29-04-2018 niedziela
14:45 | Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:00 | MKS Kalisz | Legionovia Legionowo | baraż o LSK tabela |
30-04-2018 poniedziałek
18:00 | ŁKS Łódź | Chemik Police | LSK tabela |