02-09-2017 sobota
17:30 | Niemcy | Serbia | ME M tabela |
20:30 | Rosja | Belgia | ME M tabela |
03-09-2017 niedziela
17:30 | Serbia | Belgia | ME M tabela |
20:30 | Niemcy | Rosja | ME M tabela |
05-09-2017 wtorek
05:40 | Rosja | Brazylia | PWM K tabela |
08:40 | USA | Chiny | PWM K tabela |
12:15 | Japonia | Korea Płd. | PWM K tabela |
06-09-2017 środa
05:40 | Brazylia | Chiny | PWM K tabela |
08:40 | Korea Płd. | USA | PWM K tabela |
12:15 | Rosja | Japonia | PWM K tabela |
08-09-2017 piątek
05:40 | USA | Rosja | PWM K tabela |
08:40 | Chiny | Korea Płd. | PWM K tabela |
12:15 | Japonia | Brazylia | PWM K tabela |
09-09-2017 sobota
05:40 | Rosja | Chiny | PWM K tabela |
08:40 | Brazylia | Korea Płd. | PWM K tabela |
12:15 | Japonia | USA | PWM K tabela |
10-09-2017 niedziela
04:40 | Korea Płd. | Rosja | PWM K tabela |
07:40 | USA | Brazylia | PWM K tabela |
11:15 | Chiny | Japonia | PWM K tabela |
14:00 | Dominikana | Egipt | MŚ U-23 K tabela |
14:00 | Brazylia | Kenia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Słowenia | Argentyna | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Turcja | Kuba | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Chiny | Tajlandia | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Japonia | Bułgaria | MŚ U-23 K tabela |
11-09-2017 poniedziałek
14:00 | Tajlandia | Argentyna | MŚ U-23 K tabela |
14:00 | Bułgaria | Kenia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Chiny | Egipt | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Japonia | Kuba | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Słowenia | Dominikana | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Brazylia | Turcja | MŚ U-23 K tabela |
12-09-2017 wtorek
05:40 | Francja | Brazylia | PWM M tabela |
08:40 | Włochy | Iran | PWM M tabela |
12:15 | Japonia | USA | PWM M tabela |
14:00 | Dominikana | Argentyna | MŚ U-23 K tabela |
14:00 | Turcja | Kenia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Brazylia | Japonia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Słowenia | Chiny | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Tajlandia | Egipt | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Bułgaria | Kuba | MŚ U-23 K tabela |
13-09-2017 środa
05:40 | Brazylia | Włochy | PWM M tabela |
08:40 | USA | Iran | PWM M tabela |
12:15 | Japonia | Francja | PWM M tabela |
14-09-2017 czwartek
14:00 | Egipt | Argentyna | MŚ U-23 K tabela |
14:00 | Kuba | Kenia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Słowenia | Tajlandia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Brazylia | Bułgaria | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Dominikana | Chiny | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Turcja | Japonia | MŚ U-23 K tabela |
15-09-2017 piątek
05:40 | Iran | Brazylia | PWM M tabela |
08:40 | Francja | USA | PWM M tabela |
12:15 | Włochy | Japonia | PWM M tabela |
14:00 | Chiny | Argentyna | MŚ U-23 K tabela |
14:00 | Japonia | Kenia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Dominikana | Tajlandia | MŚ U-23 K tabela |
17:00 | Turcja | Bułgaria | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Słowenia | Egipt | MŚ U-23 K tabela |
20:00 | Brazylia | Kuba | MŚ U-23 K tabela |
16-09-2017 sobota
05:40 | USA | Brazylia | PWM M tabela |
08:40 | Francja | Włochy | PWM M tabela |
12:15 | Japonia | Iran | PWM M tabela |
15:30 | Chiny | Kuba | MŚ U-23 K tabela |
15:30 | Turcja | Dominikana | MŚ U-23 K tabela |
18:30 | Brazylia | Tajlandia | MŚ U-23 K tabela |
18:30 | Słowenia | Bułgaria | MŚ U-23 K tabela |
17-09-2017 niedziela
04:40 | Włochy | USA | PWM M tabela |
07:40 | Iran | Francja | PWM M tabela |
11:15 | Brazylia | Japonia | PWM M tabela |
14:00 | Chiny | Tajlandia | MŚ U-23 K tabela |
16:00 | Dominikana | Bułgaria | MŚ U-23 K tabela |
16:30 | Kuba | Brazylia | MŚ U-23 K tabela |
19:00 | Turcja | Słowenia | MŚ U-23 K tabela |
22-09-2017 piątek
13:30 | Ukraina | Rosja | ME K, gr. C tabela |
15:00 | Włochy | Gruzja | ME K, gr. B tabela |
15:00 | Serbia | Czechy | ME K, gr. D tabela |
16:00 | Węgry | Azerbejdżan | ME K, gr. A tabela |
18:00 | Białoruś | Chorwacja | ME K, gr. B tabela |
18:00 | Holandia | Belgia | ME K, gr. D tabela |
20:30 | Polska | Niemcy | ME K, gr. A tabela |
23-09-2017 sobota
SMS PZPS II Spała | Energa Net Ostrołęka | Puchar Polski M tabela | |
Kęczanin Kęty | KKS Kozienice | Puchar Polski M tabela | |
TKS Auto Partner Tychy | BBTS II Bielsko-Biała | Puchar Polski M tabela | |
13:30 | Bułgaria | Ukraina | ME K, gr. C tabela |
15:00 | Gruzja | Chorwacja | ME K, gr. B tabela |
15:00 | Czechy | Belgia | ME K, gr. D tabela |
16:00 | Polska | Węgry | ME K, gr. A tabela |
18:00 | Serbia | Holandia | ME K, gr. D tabela |
18:00 | Włochy | Białoruś | ME K, gr. B tabela |
18:30 | Turcja | Rosja | ME K, gr. C tabela |
24-09-2017 niedziela
13:30 | Bułgaria | Turcja | ME K, gr. C tabela |
15:00 | Belgia | Serbia | ME K, gr. D tabela |
15:00 | Gruzja | Białoruś | ME K, gr. B tabela |
16:00 | Azerbejdżan | Polska | ME K, gr. A tabela |
18:00 | Czechy | Holandia | ME K, gr. D tabela |
18:00 | Chorwacja | Włochy | ME K, gr. B tabela |
18:30 | Niemcy | Węgry | ME K, gr. A tabela |
25-09-2017 poniedziałek
13:30 | Rosja | Bułgaria | ME K, gr. C tabela |
16:00 | Niemcy | Azerbejdżan | ME K, gr. A tabela |
18:30 | Turcja | Ukraina | ME K, gr. C tabela |
26-09-2017 wtorek
16:00 | Białoruś | Czechy | ME K tabela |
18:30 | Holandia | Chorwacja | ME K tabela |
27-09-2017 środa
16:00 | Polska | Turcja | ME K tabela |
18:30 | Bułgaria | Niemcy | ME K tabela |
28-09-2017 czwartek
RCS Radom | Stal Grudziądz | Puchar Polski M tabela | |
16:00 | Włochy | Holandia | ME K tabela |
18:30 | Serbia | Białoruś | ME K tabela |
29-09-2017 piątek
Wisła Warszawa | Polonia Świdnica | Puchar Polski K tabela | |
AZS AWF Warszawa | Energetyk Poznań | Puchar Polski K tabela | |
Uni Opole | Karpaty Krosno | Puchar Polski K tabela | |
Radomka Radom | SMS PZPS Szczyrk | Puchar Polski K tabela | |
Joker Świecie | Sparta Warszawa | Puchar Polski K tabela | |
AZS Politechniki Śl. Gliwice | NOSiR Nowy Dwór Maz. | Puchar Polski K tabela | |
PWSZ Tarnów | MKS Kalisz | Puchar Polski K tabela | |
16:00 | Azerbejdżan | Niemcy | ME K tabela |
18:00 | Ślepsk Suwałki | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
18:00 | Cuprum Lubin | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
18:30 | Rosja | Turcja | ME K tabela |
30-09-2017 sobota
Karpaty Krosno | Solna Wieliczka | Puchar Polski K tabela | |
Sparta Warszawa | SMS PZPS Szczyrk | Puchar Polski K tabela | |
Joker Świecie | Radomka Radom | Puchar Polski K tabela | |
AZS Politechniki Śl. Gliwice | PWSZ Tarnów | Puchar Polski K tabela | |
NOSiR Nowy Dwór Maz. | MKS Kalisz | Puchar Polski K tabela | |
Wisła Warszawa | AZS AWF Warszawa | Puchar Polski K tabela | |
Polonia Świdnica | Energetyk Poznań | Puchar Polski K tabela | |
14:45 | AZS Olsztyn | Stocznia Szczecin | PlusLiga tabela |
16:00 | Holandia | Azerbejdżan | ME K tabela |
17:00 | Resovia Rzeszów | Społem Kielce | PlusLiga tabela |
17:00 | Czarni Radom | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
17:00 | TSV Sanok | Krispol Września | I liga M tabela |
18:00 | Stal Nysa | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:30 | Aqua Zdrój Wałbrzych | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
18:30 | Serbia | Turcja | ME K tabela |
19:00 | KPS Siedlce | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |