Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne>sezon 2017/2018>Włochy K > runda zasadnicza

18. kolejka: 04-02-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-02-2018 Lardini Filottrano Pomì Casalmaggiore3:125:21, 25:23, 22:25, 25:20
03-02-2018 Il Bisonte Firenze Foppapedretti Bergamo3:029:27, 30:28, 26:24
04-02-2018 Sab Volley Legnano Liu Jo Modena 2:325:22, 29:27, 18:25, 13:25, 15:17
03-02-2018 Igor Gorgonzola Novara Savino Del Bene Scandicci3:025:19, 27:25, 25:19
04-02-2018 Imoco Conegliano Unet E-Work Busto Arsizio3:025:19, 25:17, 25:17
04-02-2018 Mycicero Volley Pesaro Saguella Team Monza 2:317:25, 25:16, 23:25, 25:22, 10:15
 przejdź do kolejki: 17przejdź do kolejki: 19

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Imoco Volley Conegliano184751:161601:1337
2Igor Gorgonzola Novara184350:191622:1453
3Savino Del Bene Scandicci183944:211507:1279
4Unet E-Work Busto Arsizio183241:331630:1562
5Saguella Team Monza183038:341609:1556
6Liu Jo Nordmeccanica Modena182937:331522:1539
7Mycicero Volley Pesaro182633:371486:1516
8Il Bisonte Firenze182028:401466:1553
9Pomì Casalmaggiore181728:451542:1631
10Foppapedretti Bergamo181526:451496:1664
11Sab Volley Legnano181421:451343:1551
12Lardini Filottrano181119:481377:1560
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

17. kolejka: 28-01-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
28-01-2018 Saguella Team Monza Imoco Conegliano3:125:18, 25:19, 21:25, 25:22
28-01-2018 Foppapedretti Bergamo Igor Gorgonzola Novara3:225:23, 19:25, 28:26, 22:25, 15:11
27-01-2018 Sab Volley Legnano Unet E-Work Busto Arsizio3:125:22, 25:19, 21:25, 25:21
27-01-2018 Pomì Casalmaggiore Il Bisonte Firenze3:125:22, 26:24, 16:25, 25:17
28-01-2018 Liu Jo Modena Lardini Filottrano3:025:21, 25:23, 25:22
28-01-2018 Savino Del Bene Scandicci Mycicero Volley Pesaro3:025:20, 25:13, 25:13
 przejdź do kolejki: 16

19. kolejka: 11-02-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
10-02-2018 Liu Jo Modena Imoco Conegliano 2:326:24, 10:25, 25:22, 19:25, 13:15
10-02-2018 Pomì Casalmaggiore Igor Gorgonzola Novara3:125:23, 30:28, 15:25, 25:22
11-02-2018 Unet E-Work Busto Arsizio Il Bisonte Firenze3:125:16, 25:22, 20:25, 25:18
10-02-2018 Saguella Team Monza Lardini Filottrano3:125:9, 18:25, 25:22, 25:23
11-02-2018 Foppapedretti Bergamo Mycicero Volley Pesaro3:025:19, 26:24, 25:23
11-02-2018 Savino Del Bene Scandicci Sab Volley Legnano3:025:14, 25:13, 25:17

tabela po 19. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Imoco Volley Conegliano194954:181712:1430
2Igor Gorgonzola Novara194351:221720:1548
3Savino Del Bene Scandicci194247:211582:1323
4Unet E-Work Busto Arsizio193544:341725:1643
5Saguella Team Monza193341:351702:1635
6Liu Jo Nordmeccanica Modena193039:361615:1650
7Mycicero Volley Pesaro192633:401552:1592
8Pomì Casalmaggiore192031:461637:1729
9Il Bisonte Firenze192029:431547:1648
10Foppapedretti Bergamo191829:451572:1730
11Sab Volley Legnano191421:481387:1626
12Lardini Filottrano191120:511456:1653
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved