Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2017/2018 > Challenge Cup K > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2017/2018>Challenge Cup K > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
12-12-2017 RSR Walfer (LUX) Bursa BBSK (TUR) 0:312:25, 16:25, 11:25
14-12-2017 Charleroi Volley (BEL) CVB Barcelona (ESP)3:025:19, 25:19, 25:15
13-12-2017 CK Ponta Delgada (POR) Hermes Oostende (BEL) 1:328:30, 25:18, 23:25, 23:25
13-12-2017 Żeleznicar Lajkovac (SRB) Tent Obrenovac (SRB)3:124:26, 25:21, 25:19, 25:16
12-12-2017 Randaberg IL (NOR) Nantes VB (FRA) 0:315:25, 16:25, 15:25
14-12-2017 KULAchange VBC Galina Schaan (LIE) Vasas Budapeszt (HUN) 1:325:17, 14:25, 19:25, 23:25
12-12-2017 Ibsa CV Las Palmas (ESP) A. Linz-Steg (AUT)3:120:25, 25:11, 25:21, 25:18
12-12-2017 Holte IF (DEN) Viteos Neuchatel Universite (SUI) 0:323:25, 27:29, 19:25
12-12-2017 Stiinta Bacau (ROM) Azerrail Baku (AZE)3:125:23, 25:20, 22:25, 25:18
13-12-2017 Sm\'AESCH Pfeffingen (SUI) Mladost Zagrzeb (CRO) 1:328:26, 20:25, 18:25, 16:25
12-12-2017 VB Logroño (ESP) Olympiakos Pireus (GRE) 2:320:25, 31:29, 19:25, 25:17, 10:15
13-12-2017 Lewski Sofia (BUL) CSM Targoviste (ROU) 1:315:25, 25:27, 27:25, 17:25
13-12-2017 ZOK Osijek (CRO) TJ Ostrava (CZE) 0:312:25, 13:25, 18:25
14-12-2017 KV Kastrioti Ferizaj (KOS) OrPo Orivesi (FIN) 0:313:25, 15:25, 14:25
14-12-2017 Strabag VC Bratysława (SVK) ZOK Gacko (BIH)3:025:16, 25:13, 25:21
12-12-2017 UVC Holding Graz (AUT) Dinamo Krasnodar (RUS) 2:316:25, 27:25, 25:22, 23:25, 4:15
gospodarzgośćwynikwyniki setów
10-01-2018 Bursa BBSK (TUR) RSR Walfer (LUX)3:025:12, 25:14, 25:18
11-01-2018 CVB Barcelona (ESP) Charleroi Volley (BEL) 2:325:23, 25:27, 25:19, 21:25, 7:15
10-01-2018 Hermes Oostende (BEL) CK Ponta Delgada (POR)3:225:20, 17:25, 20:25, 25:19, 15:12
10-01-2018 Tent Obrenovac (SRB) Żeleznicar Lajkovac (SRB)3:026:24, 25:23, 25:19, 15:13
09-01-2018 Nantes VB (FRA) Randaberg IL (NOR)3:025:8, 25:11, 25:9
11-01-2018 Vasas Budapeszt (HUN) KULAchange VBC Galina Schaan (LIE)3:220:25, 25:19, 25:18, 18:25, 15:12
10-01-2018 A. Linz-Steg (AUT) Ibsa CV Las Palmas (ESP) 2:325:21, 25:23, 13:25, 19:25, 14:16
11-01-2018 Viteos Neuchatel Universite (SUI) Holte IF (DEN)3:125:22, 25:14, 21:25, 25:9
09-01-2018 Azerrail Baku (AZE) Stiinta Bacau (ROM) 3:025:23, 27:25, 25:14, 13:15
10-01-2018 Mladost Zagrzeb (CRO) Sm\'AESCH Pfeffingen (SUI) 0:314:25, 22:25, 18:25, 10:15
09-01-2018 Olympiakos Pireus (GRE) VB Logroño (ESP)3:025:18, 25:12, 25:17
09-01-2018 CSM Targoviste (ROU) Lewski Sofia (BUL)3:025:23, 25:16, 25:22
10-01-2018 TJ Ostrava (CZE) ZOK Osijek (CRO)3:025:20, 25:16, 28:26
10-01-2018 OrPo Orivesi (FIN) KV Kastrioti Ferizaj (KOS)3:025:17, 25:18, 25:19
11-01-2018 ZOK Gacko (BIH) Strabag VC Bratysława (SVK) 0:318:25, 11:25, 18:25
10-01-2018 Dinamo Krasnodar (RUS) UVC Holding Graz (AUT)3:025:19, 25:9, 25:11
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved