Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Wyjątkowe przywitanie mistrzów Europy

Wyjątkowe przywitanie mistrzów Europy

Polscy siatkarze w niedzielę po południu wrócili do kraju, jako ponowni mistrzowie Europy. Na ich szyjach dumnie wisiały złote medale, a humory dopisywały. Polscy kibice też nie zawiedli i zgotowali biało-czerwonym iście królewskie powitanie.

Wczoraj późnym wieczorem polska reprezentacja siatkarzy zapisała na swoim koncie kolejny wielki sukces w tym sezonie i w historii polskiej siatkówki. Po 13 latach biało-czerwoni ponownie stanęli na szycie podium mistrzostw Europy, a już w niedzielę po południu wrócili do kraju. Tuż po lądowaniu czekał na nich specjalny wodny szpaler przygotowany na lotnisku.

 

W hali przylotów na reprezentantów naszego kraju czekał ogromny tłum kibiców. Fani siatkówki gorąco podziękowali biało-czerwonym za sukces i emocje, jakich dostarczyli w ostatnim czasie.

 

 

 

Niedługo po przylocie odbyła się konferencja prasowa z całą polską reprezentacją. Nasi siatkarze wypełniali obowiązki promocyjne pomimo zmęczenia turniejem i podróżą. Mimo to humory wszystkich były wyśmienite. Były profesjonalne wypowiedzi i podsumowanie mistrzostw, ale nie brakowało też zabawnych momentów i żartów.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2023-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved