Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Madryt: Polki z nieudanym początkiem turnieju głównego

WT Madryt: Polki z nieudanym początkiem turnieju głównego

fot. FIVB

W Madrycie ruszyły zmagania turnieju głównego jednogwiazdkowych zawodów World Tour. Biorą w nich udział dwie polskie pary siatkarek. Rozpoczynając rundę Agata Ceynowa i Julia Kielak przegrały z Finkami. Natomiast w innej grupie Marta Łodej i Melania Marcinowska musiały uznać wyższość reprezentantek Hiszpanii.

O prawo gry w turnieju głównym walczył w czwartek duet Ciężkowska/Jundziłł, jednak nie udało mu się przebrnąć przez drugą rundę. W main draw zagrały więc dwie biało-czerwone pary: Łodej/Marcinowska i Ceynowa/Kielak. Obie w swoich pierwszych meczach grupowych zanotowały dwusetowe porażki.Pierwsze na boiska w Madrycie wybiegły Agata Ceynowa i Julia Kielak, które mierzyły się z fińskim duetem Sinisalo, I./Sinisalo, S. Polki momentami grały jak równy z równym, jednak rywalki ważne akcje zapisywały na swoim koncie, budując bezpieczną przewagę. Tak było w każdym z setów.

Marta Łodej i Melania Marcinowska zagrały z reprezentantkami gospodarzy i również stoczyły w miarę wyrównane starcie, zwłaszcza w drugiej partii. W partii premierowej rywalki wykorzystały kilka nieskończonych przez biało-czerwone akcji, co pozwoliło im zbudować przewagę.

Ceynowa/Kielak POL [8]- Sinisalo, I./Sinisalo, S. FIN [9] 0:2
(15:21, 17:21)
Łodej/Marcinowska POL [7] – Moreno/Vergara ESP [10] 0:2
(16:21, 18:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę