Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szymon Jakubiszak opuszcza Cuprum

Szymon Jakubiszak opuszcza Cuprum

fot. Cuprum Lubin

Po jednym sezonie spędzonym w barwach Cuprum Lubin Szymon Jakubiszak opuszcza szeregi klubu. – Czas spędzony w Cuprum Lubin był dla mnie świetny pod względem rozwoju siatkarskiego. Zdobyłem tu duże doświadczenie. Z pobytu tutaj najlepiej zapamiętam swój pierwszy mecz na pozycji środkowego oraz samo miasto, w którym czułem się jak w domu – powiedział siatkarz.

Szymon Jakubiszak przychodził do Lubina jako nominalny przyjmujący, jednak w trakcie sezonu zmienił swoją pozycję na środkowego. Była to bardzo dobra zmiana, bo przy siatce gdańszczanin czuł się niezwykle dobrze. Jakubiszak wystąpił w 26 meczach, zdobywając w ciągu całego sezonu 143 punkty. Zaserwował 6 asów i postawił 26 bloków. W domowym spotkaniu z ekipą Cerradu Enei Czarnych Radom został wyróżniony statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu.Czas spędzony w Cuprum Lubin był dla mnie świetny pod względem rozwoju siatkarskiego. Zdobyłem tu duże doświadczenie. Z pobytu tutaj najlepiej zapamiętam swój pierwszy mecz na pozycji środkowego oraz samo miasto, w którym czułem się jak w domu. Lubin zawsze będę dobrze wspominał. Na długo też w pamięci pozostanie mi ta drużyna, w której panował świetny team spirit i zawsze było wesoło – powiedział Szymon Jakubiszak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę