Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szymon Bereza zawodnikiem beniaminka PlusLigi

Szymon Bereza zawodnikiem beniaminka PlusLigi

fot. tauron1liga.pl

Dowodził drużyną, która długo aspirowała do miana objawienia minionego sezonu Tauron 1. Ligi. Chętnie wybija się ponad szablony, a teraz dostanie szansę gry w PlusLidze, na którą sumiennie zapracował. Szymon Bereza dołącza do LUK Politechniki Lublin.

Za Szymonem Berezą sezon, w którym niewątpliwie potwierdził swój potencjał. Dzięki przenikliwości Szymon znakomicie rozpoznał atuty kolegów w drużynie, a rozegraniem – skutecznie je wydobywał.– Zalety Szymona znamy bardzo dobrze: często spotykaliśmy się z KPS-em Siedlce w okresie przygotowawczym. Zapadł nam także w pamięci, kiedy występował w ZAKSie Strzelce Opolskie. To ambitny i odważny zawodnik, nie tylko na parkiecie. Decydując się na współpracę z nami, rzuca wyzwanie Grzegorzowi Pająkowi i nie na pewno nie jest bez argumentów! Taka rywalizacja o miejsce na parkiecie na pewno rozwinie Szymona, przed którym świetlana przyszłość w elicie, a nam zapewni najwyższy poziom rozegrania – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Politechniki Lublin.

Szymon Bereza terminował w młodzieżowych drużynach Jastrzębskiego Węgla. Przez GKS Katowice i Olimpię Sulęcin trafił do Strzelec Opolskich i KPS-u Siedlce, będąc pierwszoplanową postacią, tak jak w 2017 roku, kiedy poprowadził Jastrzębski Węgiel do mistrzostwa Polski juniorów.

– Jestem bardzo szczęśliwy z tego, że będę mógł doskonalić swoje umiejętności siatkarskie i reprezentować Lublin w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi. Klub z Lubelszczyzny to świetne miejsce do realizowania postawionych sobie celów ze względu na świetną organizację i przyjazną atmosferę. Pochodzę z Częstochowy, gdzie tak jak w Lublinie kocha się siatkówkę i żużel. Miałem okazję już poznać świetnych lubelskich kibiców. Wierzę, że wrócą oni na trybuny i wspólnie będziemy cieszyli się sukcesami naszego zespołu, a więc do zobaczenia w halach – powiedział Szymon Bereza.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę