Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Środkowy Trefla Gdańsk opuścił bańkę w Rimini i zakończył karierę w kadrze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Pablo Crer po  dziewięciu meczach rozegranych w tegorocznej Lidze Narodów w barwach reprezentacji Argentyny zdecydował się opuścić Rimini i zakończyć swoją przygodę z drużyną narodową. Przypomnijmy, że środkowy w nowym sezonie klubowym nadal będzie reprezentował barwy Trefla Gdańsk.

Po dziewięciu meczach Argentyna zajmuje 12. miejsce w tabeli z bilansem czterech zwycięstw i pięciu porażek. Piątkowe, wygrane 3:1 starcie z Japonią było ostatnie dla Pablo Crera. Siatkarz po 15 latach reprezentowania barw narodowych zdecydował się na zakończenie reprezentacyjnej kariery i opuścił Rimini.Swoją decyzję siatkarz wytłumaczył na swoich portalach społecznościowych.  – Nadszedł ten czas, kiedy trzeba się pożegnać z najpiękniejszą koszulką, jaką można nosić.  Koszulką, która przez ostatnie 15 lat, kiedy ją nosiłem zawsze przyprawiała mnie o gęsią skórkę. Od czasu, kiedy założyłem już 15 lat i zawsze zostawiałem dla niej wszystko. Teraz nadszedł czas na to, żeby odejść z poczuciem i dumą, że zawsze broniłem barw swojego kraju  i zostawiłem dla niego więcej, niż życie – napisał Crer.

Z kadrą Pablo Crer odnosił sukcesy na imprezach mistrzowskich w kategoriach młodzieżowych, a już z kadrą seniorską zdobywał medale mistrzostw Ameryki Południowej i Igrzysk Panamerykańskich.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę