Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Sparingowo Legionovia lepsza od Radomki

Sparingowo Legionovia lepsza od Radomki

fot. Ryszard Glapiak - Legionovia

Siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom na zakończenie kolejnego tygodnia przygotowań do rozgrywek TAURON Ligi zmierzyły się na wyjeździe z IŁ Capital Legionovia Legionowo. O triumfie miejscowych zadecydował piąty set.

Już tylko dwa tygodnie pozostały do inauguracji sezonu TAURON Ligi. W pierwszym meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom podejmie Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Tymczasem w ostatnich dniach podopieczne Riccardo Marchesiego zagrały w Łodzi oraz w Legionowie. Najpierw Radomka pokonała ŁKS Commercecon 4:2.W Legionowie sobotni sparing również lepiej rozpoczął się dla czwartego zespołu poprzednich rozgrywek. Radomka po dwóch partiach prowadziła, a zakończyła je w stosunku – 25:19 i 28:26. Role odwróciły w kolejnych partiach towarzyskiej potyczki. W trzecim secie pewnie do 16 wygrały legionowianki. Pozostałe dwa sety toczyły się już – po ustaleniach trenerów – do 15 punktów. Czwartego wygrał IŁ Capital 15:12, a tzw. tie-break to już popis gry gospodarzy i wysokie zwycięstwo 15:4.

Już w czwartek, 16 września, w hali MOSiR-u odbędzie się prezentacja zespołu Radomki, a także mecz pomiędzy E.Leclerc Moya i Developresem Bella Dolina Rzeszów. Początek o godz. 17.30. Wstęp na imprezę jest wolny.

IŁ Capital Legionovia Legionowo – E.Leclerc Moya Radomka Radom 3:2
(19:25, 26:28, 26:16, 15:12, 15:4)

źródło: cozadzien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę