Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Salvador Oliva przenosi się do Grecji

Salvador Oliva przenosi się do Grecji

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po czterech sezonach spędzonych w Fenerbahce Stambuł Salvador Hidalgo Oliva przenosi się do ligi greckiej. Były przyjmujący Jastrzębskiego Węgla będzie bronił barw Olympiakosu Pireus. – Zrobimy wszystko, żeby wywalczyć różne tytuły, co koniec końców jest przecież najważniejsze. Przede mną nowe wyzwanie – zapowiedział przyjmujący. 

Po odejściu z Jastrzębskiego Węgla przyjmujący przeniósł się do ligi tureckiej, gdzie przez cztery sezony bronił barw Fenerbahce Stambuł. W drużynie doszło do małej rewolucji kadrowej.Z zespołem pożegnali się Metin Toy czy Emre Batur. Nowej umowy nie podpisał także Salvador Hidalgo Oliva, który w Stambule spędził cztery sezony. W 2019 roku sięgnął z Fenerbahce po mistrzostwo Turcji, a w zakończonych niedawno rozgrywkach wywalczył brązowy medal i został najlepiej zagrywającym zawodnikiem rozgrywek. Na swoim koncie Oliva ma także Puchar Turcji z 2019 roku, kiedy to został wybrany MVP turnieju finałowego.

Teraz oficjalnie Oliva zagra w Olympiakosie Pireus, który na nadchodzące rozgrywki zbudował całkiem mocny skład. Władze zakontraktowały między innymi Alena Pajenka czy Toncka Sterna, a zespół nadal prowadzić będzie Alberto Giuliani. – To dla mnie przyjemność reprezentować tak historyczny klub. Wiem, że władze naprawdę postarały się o mocny skład, który ma wygrywać. Będę walczył dla mojego nowego klubu, moich kolegów i nasze cele. Zrobimy wszystko, żeby wywalczyć różne tytuły, co koniec końców jest przecież najważniejsze. Przede mną nowe wyzwanie – mówił Salvador Hidalgo Oliva.

źródło: olympiacossfp.gr

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę