Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Raphaela Folie: Paola podpisała kontrakt z VakifBankiem

Raphaela Folie: Paola podpisała kontrakt z VakifBankiem

fot. FIVB

W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele plotek o możliwym transferze Paoli Egonu w kolejnym sezonie. Według prasowych doniesień gwiazdę światowego formatu widziałyby w swoich drużynach takie zespoły jak Fenerbahce i VakifBank. W połowie grudnia pierwszy z klubów zdementował, że jest zainteresowany pozyskaniem Egonu, zaś ze strony VakifBanku nie padła żadna ostateczna deklaracja. Tymczasem Raphaela Folie, koleżanka Paoli Egonu z Prosecco Doc Imoco Volley Conegliano, potwierdziła w jednym z wywiadów, że atakująca przeniesie się właśnie do VakifBanku Stambuł.

Według Raphaeli Folie Paola Egonu na pewno wyjedzie do Turcji po zakończeniu trwającego sezonu. Po odrzuceniu w ostatnich latach ofert milionerów z zagranicy, gwiazda reprezentacji Włoch zdecydowała się przyjąć ofertę VakıfBanku.Środkowa Prosecco Doc Imoco Volley Conegliano opowiedziała o tym w rozmowie z Tageszeitem Dolomitenem, a publikacja ukazała się na łamach serwisu SportNews.bz. – Tak, to prawda, Paola podpisała kontrakt z VakıfBankiem Stambuł.

Folie nie pozostawiła co do decyzji koleżanki wątpliwości, a następnie opowiadała o swoim statusie w ekipie z Conegliano. – Podoba mi się w Imoco, czuję się tu dobrze. Rozpocznę rozmowy z klubem w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, ale słucham też innych ofert – skomentowała swoją przyszłość.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę