Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przemysław Smoliński pozostanie w Cuprum Lubin

Przemysław Smoliński pozostanie w Cuprum Lubin

fot. Aleksandra Twardowska

To będzie jego czwarty sezon w Lubinie. Przemysław Smoliński, bo o nim mowa, zostaje wśród Miedziowych. Środkowy bloku to jeden z zawodników, którzy poprzedni sezon mogą uznać za udany. Zagrał we wszystkich 24 spotkaniach, w większości w pierwszym składzie, łącznie zdobył dla drużyny 164 punkty i skończył rozgrywki ze średnią 54% ataków punktowych.

Czy po tych trzech sezonach zadomowiłeś się trochę w Lubinie?Przemysław Smoliński:Od samego początku bardzo podoba mi się hala w Lubinie. Przez trzy sezony zdążyłem poznać uroki tego miasta. Uważam, że ma ono duży potencjał i ciągle się rozwija. Bardzo dobrze czuje się w tym mieście i cieszę się, że spędzę tu kolejny sezon.

Czy masz swoje ulubione miejsca?

– Moim ulubionym miejscem w Lubinie jest hala sportowa. Spędzam tu najwięcej czasu, rozgrywamy w niej bardzo emocjonujące mecze. W wolnym czasie chętnie jeżdżę do Wrocławia. Spaceruje po Starym Mieście i chodzę do kina.

Czy jesteś zadowolony ze swojej gry w poprzednim sezonie?

– W poprzednim sezonie zagrałem w pierwszym składzie praktycznie wszystkie mecze – od pierwszych sparingów, po ostatnie mecze ligowe. Uważam, że zagrałem dobrze, ale staram się ciągle rozwijać swoje umiejętności i dołożę wszelkich starań, żeby poziom mojej gry był na jeszcze wyższym poziomie.

Jaki to będzie według ciebie sezon? Czego oczekujesz?

– Sezon 2020/2021 w związku z ustaleniami ligi będzie dłuższy niż zazwyczaj. W tym sezonie wszystkie mecze będą rozgrywane głównie w weekendy. Oczekuje od tego sezonu lepszego wyniku, niż w ubiegłym roku. Liczę na to, że każdy z zawodników wniesie do drużyny dużo ambicji i zaangażowania, co przełoży się na poziom sportowy drużyny i jakość rozgrywanych meczów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę