Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przemysław Smoliński pozostanie w Cuprum Lubin

Przemysław Smoliński pozostanie w Cuprum Lubin

fot. Aleksandra Twardowska

To będzie jego czwarty sezon w Lubinie. Przemysław Smoliński, bo o nim mowa, zostaje wśród Miedziowych. Środkowy bloku to jeden z zawodników, którzy poprzedni sezon mogą uznać za udany. Zagrał we wszystkich 24 spotkaniach, w większości w pierwszym składzie, łącznie zdobył dla drużyny 164 punkty i skończył rozgrywki ze średnią 54% ataków punktowych.

Czy po tych trzech sezonach zadomowiłeś się trochę w Lubinie?

Przemysław Smoliński:Od samego początku bardzo podoba mi się hala w Lubinie. Przez trzy sezony zdążyłem poznać uroki tego miasta. Uważam, że ma ono duży potencjał i ciągle się rozwija. Bardzo dobrze czuje się w tym mieście i cieszę się, że spędzę tu kolejny sezon.

Czy masz swoje ulubione miejsca?

– Moim ulubionym miejscem w Lubinie jest hala sportowa. Spędzam tu najwięcej czasu, rozgrywamy w niej bardzo emocjonujące mecze. W wolnym czasie chętnie jeżdżę do Wrocławia. Spaceruje po Starym Mieście i chodzę do kina.

Czy jesteś zadowolony ze swojej gry w poprzednim sezonie?

– W poprzednim sezonie zagrałem w pierwszym składzie praktycznie wszystkie mecze – od pierwszych sparingów, po ostatnie mecze ligowe. Uważam, że zagrałem dobrze, ale staram się ciągle rozwijać swoje umiejętności i dołożę wszelkich starań, żeby poziom mojej gry był na jeszcze wyższym poziomie.

Jaki to będzie według ciebie sezon? Czego oczekujesz?

– Sezon 2020/2021 w związku z ustaleniami ligi będzie dłuższy niż zazwyczaj. W tym sezonie wszystkie mecze będą rozgrywane głównie w weekendy. Oczekuje od tego sezonu lepszego wyniku, niż w ubiegłym roku. Liczę na to, że każdy z zawodników wniesie do drużyny dużo ambicji i zaangażowania, co przełoży się na poziom sportowy drużyny i jakość rozgrywanych meczów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved