Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Poznaliśmy plan sparingów Cuprum Lubin

Poznaliśmy plan sparingów Cuprum Lubin

fot. Cuprum Lubin - Facebook

Mija już miesiąc, od kiedy Cuprum Lubin rozpoczęło przygotowania do zbliżającego się sezonu 2022/2023. W poniedziałek poznaliśmy plan sparingowy miedziowych przed startem sezonu ligowego.

Siatkarze Cuprum Lubin mecze kontrolne rozpoczną z początkiem września. Już w pierwszym dniu tego jesiennego miesiąca staną do wspólnego treningu z pierwszoligową Olimpią Sulęcin. Dzień później zmierzą się w sparingowym meczu ze zwycięzcą Ligi Mistrzów – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Tydzień później rozegrają rewanż w Kędzierzynie-Koźlu.Weekend 10-11 września także przyniesie wiele emocji, bo wtedy lubinianie udadzą się na turniej do Wrocławia. Gospodarzem będzie Chemeko-System Gwardia Wrocław. Następnie sprawdzą się z PSG Stalą Nysa, a kilka dni później rozegrają kolejny turniej – tym razem w Katowicach.

Plan sparingów miedziowych:

1.09 – sparing z Olimpią Sulęcin
2.09 – sparing z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle
8.09 – sparing z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle
10-11.09 – turniej we Wrocławiu (Chemeko-System Gwardia Wrocław, MKS Astra Nowa Sól, MKS Będzin)
14.09 – sparing z PSG Stalą Nysa
16-17.09 – turniej w Katowicach (Jastrzębski Węgiel, BBTS Bielsko-Biała, GKS Katowice)

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę